Czym jest SECOH-QAD.exe? Czy powinienem go usunąć?

SECOH-QAD.exe nie jest poprawnym plikiem wykonywalnym systemu Windows

SECOH-QAD.exe to plik wykonywalny powiązany z wirusem KMSpico. Z tego powodu aplikacja ta może byyć zauważona tak wcześnie, jak tylko malware zaatakuje komputer. Jeśli zauważysz ten proces, powinieneś wiedzieć, że niee jest to popawny plik Windowsa.

Plik ten może zostać zainstalowany na wszyystkich wersjach systemu Windows, wliczając w to Windows 10, 8, 7 oraz XP. Zwykle lokalizacją pliku SECOH-QAD.exe jest folder C:\Windows. Rozmiar pliku może wynosić od 4,608 do 4,096 bajtów w zależności od wersji systemu. Wszystkie większe antywirusy oznaczają ten plik jako niebezpieczny.

Plik ten nie posiada wiocznego okna i działa tylko w tle. Może jednak monitorować inne aplikacje lub zmieniać ich zachowanie.The file does not have a visible window and only runs in the background. However, it might monitor programs or change their behavior. W rzeczy samej, plik ten jest powiązany z malwarem KMSPico podszywającym się pod rzeczywisty aktywator Windowsa. Pozwala on na aktywację Windowsa lub Office 2010 bez zakupu licencji.

Bez wątpienia taka aktywność jest nielegalna. Poza tym może być niebezpieczna zarówno dla komputera, jak i dla prywatności. Wirus może instalować złośliwe programy i powodować dużo większe problemy – na przykład uniemożliwiać odczyt lub kasowanie plików. Z tego powodu nigdy nie powinieneś korzystać z takich narzędzi w celu zaoszczędzenia na legalnej kopii systemu operacyjnego.

Z tego powodu musisz zatrzymać plik SECOH-QAD.exe orz usunąć go z systemu. Nie zalecamy jednak dokonać tego ręcznie. Lepiej polegać na odpowiednim oprogramowaniu by automatycznie usunąć ten plik oraz powiązane z nim komponnenty. Jak już wspomnieliśmy, plik ten jest powiązany z wirusem komputerowym, przez co powinien być odpowiednio potraktowany.

Do usunięcia pliku SECOH-QAD.exe zalecamy użycie FortectIntego. Narzędzie to nie tylko czyści Twój komputer z malware, ale także chroni go przez podobnymi zagrożeniami w przyszłości.

Próba zdobyci nielegalnej kopii Windowsa lub MS Office może zakończyć się atakiem wirusa

Jak już zapewne wiesz, plik SECOH-QAD.exe jest powiązany z wirusem KMSpico. Pod tą nazwą ukrywa się potencjalnie niebezpieczny program pozwalający na korzystanie z Windowsa lub Office 2010 bez zakupu licencji. Chcemy podkreslić, że taka aktywność NIE jest legalna. Nie powinieneś jej nigdy podejmować.

Dodatkowo, program ten może być wykorzystywany przez cyberprzestępców. Z tego powodu do systemu może być wprowadzone wiele innych złośliwych plikacji – takich jak trojany, lub też mniej groźne aplikacje potencjalnie niepożądane.

Jednakże, jeśli nie instalowałeś tego programu aktywacyjnego, lecz wciąż widzisz SECOH-QAD.exe w menedżerze zadań, nie powinieneś go tolerować. Ta sama nazwa pliku może być powiązana z różnymi malware. Z tego powodu musisz przyjrzeć się plikowi i usunąć go z pomocą oprogramowania antywirusowego.

Usuwanie pliku SECOH-QAD.exe

Jak już wspomnieliśmy, nie warto samodzielnie usuwać pliku SECOH-QAD.exe. Plik ten jest powiązany z wirusem. Bez wątpienia powinieneś także sprawdzić bezpieczeństwo Twojego komputera i upewnić się, że żadne inne złośliwe pliki nie zostały zainstalowane.

Zalecamy więc skorzystanie z automatycznej eliminacji SECOH-QAD.exe narzędziem do usuwania malware, takim jak FortectIntego czy SpyHunter 5Combo Cleaner. Poza tym, powinieneś sprawdzić poradniki usuwania wirusa KMSpico, które znajdują się tutaj.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj