Czym jest SECOH-QAD.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

SECOH-QAD.exe nie jest poprawnym plikiem wykonywalnym systemu Windows

SECOH-QAD.exe to plik wykonywalny powiązany z wirusem KMSpico. Z tego powodu aplikacja ta może byyć zauważona tak wcześnie, jak tylko malware zaatakuje komputer. Jeśli zauważysz ten proces, powinieneś wiedzieć, że niee jest to popawny plik Windowsa.

Plik ten może zostać zainstalowany na wszyystkich wersjach systemu Windows, wliczając w to Windows 10, 8, 7 oraz XP. Zwykle lokalizacją pliku SECOH-QAD.exe jest folder C:\Windows. Rozmiar pliku może wynosić od 4,608 do 4,096 bajtów w zależności od wersji systemu. Wszystkie większe antywirusy oznaczają ten plik jako niebezpieczny.

Plik ten nie posiada wiocznego okna i działa tylko w tle. Może jednak monitorować inne aplikacje lub zmieniać ich zachowanie.The file does not have a visible window and only runs in the background. However, it might monitor programs or change their behavior. W rzeczy samej, plik ten jest powiązany z malwarem KMSPico podszywającym się pod rzeczywisty aktywator Windowsa. Pozwala on na aktywację Windowsa lub Office 2010 bez zakupu licencji.

Bez wątpienia taka aktywność jest nielegalna. Poza tym może być niebezpieczna zarówno dla komputera, jak i dla prywatności. Wirus może instalować złośliwe programy i powodować dużo większe problemy – na przykład uniemożliwiać odczyt lub kasowanie plików. Z tego powodu nigdy nie powinieneś korzystać z takich narzędzi w celu zaoszczędzenia na legalnej kopii systemu operacyjnego.

Z tego powodu musisz zatrzymać plik SECOH-QAD.exe orz usunąć go z systemu. Nie zalecamy jednak dokonać tego ręcznie. Lepiej polegać na odpowiednim oprogramowaniu by automatycznie usunąć ten plik oraz powiązane z nim komponnenty. Jak już wspomnieliśmy, plik ten jest powiązany z wirusem komputerowym, przez co powinien być odpowiednio potraktowany.

Do usunięcia pliku SECOH-QAD.exe zalecamy użycie Reimage. Narzędzie to nie tylko czyści Twój komputer z malware, ale także chroni go przez podobnymi zagrożeniami w przyszłości.

Próba zdobyci nielegalnej kopii Windowsa lub MS Office może zakończyć się atakiem wirusa

Jak już zapewne wiesz, plik SECOH-QAD.exe jest powiązany z wirusem KMSpico. Pod tą nazwą ukrywa się potencjalnie niebezpieczny program pozwalający na korzystanie z Windowsa lub Office 2010 bez zakupu licencji. Chcemy podkreslić, że taka aktywność NIE jest legalna. Nie powinieneś jej nigdy podejmować.

Dodatkowo, program ten może być wykorzystywany przez cyberprzestępców. Z tego powodu do systemu może być wprowadzone wiele innych złośliwych plikacji – takich jak trojany, lub też mniej groźne aplikacje potencjalnie niepożądane.

Jednakże, jeśli nie instalowałeś tego programu aktywacyjnego, lecz wciąż widzisz SECOH-QAD.exe w menedżerze zadań, nie powinieneś go tolerować. Ta sama nazwa pliku może być powiązana z różnymi malware. Z tego powodu musisz przyjrzeć się plikowi i usunąć go z pomocą oprogramowania antywirusowego.

Usuwanie pliku SECOH-QAD.exe

Jak już wspomnieliśmy, nie warto samodzielnie usuwać pliku SECOH-QAD.exe. Plik ten jest powiązany z wirusem. Bez wątpienia powinieneś także sprawdzić bezpieczeństwo Twojego komputera i upewnić się, że żadne inne złośliwe pliki nie zostały zainstalowane.

Zalecamy więc skorzystanie z automatycznej eliminacji SECOH-QAD.exe narzędziem do usuwania malware, takim jak Reimage czy Malwarebytes Malwarebytes. Poza tym, powinieneś sprawdzić poradniki usuwania wirusa KMSpico, które znajdują się tutaj.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions


Pliki
Software
Porównaj