STOPzilla recenzja, darmowe pobieranie

STOPzilla Antimalware jest bardzo silnym programem, który jest w stanie wykryć, zablokować, a nawet usunąć złośliwe oprogramowanie. Program Pozwala użytkownikowy serfować po Internecie i nie martwić się więcej o bezpieczeństwo komputera. Zagrożenie pochodzące od koni Trojańskch oraz wirusów, programów ransomware, spyware, robaków przeglądarkowych i innych wirusów. STOPzilla znalazła zastosowanie już w wielu komputerach na całym świecie skutecznie broniąc komputery użytkowników przed programami malware i innymi zagrożeniami z sieci, przetrząsając nawet najmniejsze zakamarki komputera w poszukiwaniu wirusów. Dodatkowo należy powiedzieć, że jest to bardzo lekki a zarazem szybki program, który prawie w ogóle nie spowalnia działania systemu, oprócz opcji przeprowadzania pełnego skanu. Dodatkowo możesz używać STOPzilla zgodnie ze swoimi potrzebami. Należy wspomnieć, że została nagrodzona wieloma nagrodami przez popularne magazyny o tematyce komputerowej na całym świecie. Ostatnią wersją tego programu jest STOPzilla AntiVirus 6.1.40.145.

Opinia o programie STOPzilla spisana przez 2spyware research center:

Po przetestowaniu tego program przez naszą drużynę 2spyware możemy z czystym sumieniem stwierdzić że interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze I dobrze przemyślany. Użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów zarówno ze skanowaniem komputera jak i z usuwaniem niechcianym programów jak i z dokonywaniem aktualizowacji oprogramowania.

Dodatkowym bonusem programu STOPzilla jest jeden z bardziej zaawansowanych blokerów wszelkich reklam typu pop-up. Jest on w stanie wychwycić naprawdę dużo, oprócz reklam ochrania system przed fałszywymi błędami systemu, nieprawdziwymi komunikatami o ochronie komputera. Jest w stanie także skutecznie blokować reklamy internetowe. Warto także wspomnieć o tym, że STOPzilla ma swój wspaniały moduł, który niszczy wszystkie niepotrzebne i złośliwe procesy z twojego komputera. Program nie tylko blokuje wstęp do komputera podejrzanym wirusom, ale także blokuje te wirusy które już się przedarły do twojego komputera przed wyciekiem twoich wrażliwych danych.

STOPzilla jest wspieranym programem, który na biężąco jest aktualizowany. Jest to jedna z najważniejszych cech, należy pamiętać że hakerzy niemalże każdego dnia tworzą nowe wirusy. Każda wątpliwość czy też pytanie może być rozwiązane za darmo przez STOPzilla Customer Support (obsługę klienta). Zamiast wysyłać do nich maila możesz zadzwonić do ich suportu i poprosić o darmowy chat online. Jest to dużo szybsze i bardziej efektywne niż tradycyjna korespondencja mailowa.

Tak więc, dlaczego powinienem ściagnąć STOPzilla?

STOPzilla jest sprawdzonym programem antywirusowym, który nie wchodzi w konflikt z żadnym innym narzedziem antywirusowym zainstalowanym w systemie takim jak firewall czy zestaw ochrony komputera przed zagrożeniami sieciowymi. Program jest skuteczny w znajdywaniu zagrożeń i pokazywaniem ich prawdziwych lokalizacji, wszystkie informacje zwraca użytkownikowi w postaci czytelnego raportu. Program jest w stanie naprawic twój komputer niemalże natychmiast ponieważ ma bardzo dużą bazę wirusów, jest w stanie zablokować jakikolwiek złośliwy program jak tylko tego potrzebujesz. Jest to sprawdzone narzędzie do walki z wirusami!

Jego płatna wersja jest do nabycia za pomocą sprawdzonych serwisów do przelewania pieniędzy zabezpieczonych protokołem https://

Oferta
zrób to teraz!
Download
STOPzilla Gwarantujemy
zadowolenie
Download
STOPzilla Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą STOPzilla, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
STOPzilla posiada ograniczony limitem darmowy skaner. STOPzilla oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Ugnius Kiguolis jest profesjonalnym analitykiem malware, który jest także założycielem i właścicielem UsuńWirusa. W chwili obecnej pełni też

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki