O nas

Zaaktualizowany

UsunWirusa.pl jest projektem dedykowanym do pomagania ludziom, którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem malware i innymi denerwującymi programami, które są rozpowszechniane w internecie. Jednym z większych źródeł tego typu informacji, które są niezbędne jeżeli chcesz skutecznie chronić się bądź też usunąć wirusy są przejrzyste i profesjonalne strony gdzie omawiane są pasożyty, podajemy instrukcje usuwania tego typu wirusów, polecamy oprogramowanie antyszpiegujące, najnowsze wiadomości w ciekawych artykułach i wiele więcej.

Zespół UsunWirusa.pl nie jest nowy jeżeli chodzi o tego typu wiadomości. Ludzie biorący udział w tym projekcie działają już od 2004 nieustannie walcząc z oprogramowaniem spyware, adware a także trojanami. Misja która zaczęła się wtedy jest aktualna także teraz – pomagać ludziom usuwać JAKIEKOLWIEK wirusy z ich komputera.

UsunWirusa.pl stara się zapewnić najwyższą jakość informacji na temat oprogramowania malware, a także ochrony twojego komputera. Treści prezentowane na stronie dzielą się na kilka sekcji:

Wiadomości – otrzymuj najnowsze wiadomości na temat ochrony twojego komputera

Internet nigdy nie przestaje się zmieniać. Każdego dnia powstają nowe wirusy, luki w systemach, nowe wersje oprogramowania a także roznego rodzaju badania na temat oprogramowania spyware. Właśnie w tym celu została stworzona nasza sekcja z wiadomościami. Tutaj możesz znaleźć informacje na temat najnowszych wirusów, pasożytów, problemów z ochroną komputera i inne ważne wiadomości. Podstrona zwraca także uwagę na reklamy, spam a także phishing.

Przejdź do wiadomości

Malware – zobacz najnowsze wirusy a także sposoby ich usuwania

Sekcja malware jest jedną z największych na portalu UsunWirusa.pl. Kazdego dnia eksperci UsunWirusa.pl dodają tu nowe artykuły, tak więc nie powinna dziwić informacja ze możesz tam znaleźć wiadomości na temat ponad 8000 zagrożeń. Liczba ta nieustannie rośnie.

Każdy opis zawiera szczegółowe informacje na temat zachwania wirusa, metody rozpowszechniania a także sposobow jego usuwania. Uzytkownik może znaleźć tam kroki usuwania a także poradnik narzędziowy do usuwania tego typu oprogramowania wirusowego ze swojego komputera. Programy tam zawaete to najczęściej sprawdzone aplikacje wykorzystywane do testow na wirusach. Wszystkie opisy zawierają dodatkowe detale które uszczegóławiają pracę wirusów i ich funkcjonalność

Przejdź do sekcji malware

OPROGRAMOWANIE – porównaj najbardziej zaawansowane programy do usuwania oprogramowania malware

Istnieje bardzo dużo roznych programów antyszpiegujacych na rynku. Jednakze nie wszystkie z nich posiadaja ten sam poziom, niektóre programy antyszpiegujace sa dobre tylko jeżeli chodzi o usuwanie wirusow, inne gwarantuje wysoki poziom ochrony twojego komputera bez względu na rodzaj zagrozenia. Jest to jeden z powodow dla których zdecydowaliśmy się na utworzenie specjalnej sekcji – Oprogramowanie celem pomocy użytkownikom. Dobor odpowiedniego programowania wcale może nie być taki latwy. Tutaj znajdziesz artykuly na temat roznych programów, wyniki testow i rzeczy ogolne.

Przejdz do sekcji Oprogramowanie

PLIKI – dowiedz się jakich plików powinieneś unikać

Sekcja z plikami ma wiele wspólnego z tą dotyczącą oprogramowanie malware, ponieważ wirusy nie mogą istnieć bez plików. Wszystkie pliki zostały podzielone zgodnie ze swoim typem jak na przykład – rozszerzenia do przeglądarek. Coraz więcej plików zawiera krótkie opisy, i dzieki temu możesz się dowiedzieć które z nich to zlosliwe pliki. Biblioteka plików jest cały czas aktualizowana

Przejdź do sekcji pliki

ZAPYTAJ NAS – wsparcie techniczne portalu UsunWirusa.pl

Główną misją strony jest pomaganie ludziom w walce ze złośliwymi pasożytami w tym programowaniem spyware, malware jak i adware, trojanami i tym podobne. Staramy się zachecac ludzi do korzystania z manualnego usuwania jednakże czasami nie jest to najlepsze rozwiązanie ponieważ w internecie można znaleźć coraz to więcej wyszukanych wirusow, które mogą zostać usunięte tylko z pomocą sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego. Nie jest to łatwe zadanie. Celem pomocy użytkownikom w unikaniu niepotrzebnych problemów może się zdarzyć że niewłaściwie skorzystasz z danej instrukcji. Dlatego też zdecydowaliśmy się na utworzenie sekcji pytań. Zachęcamy do kontaktu z nami i brania udziału w dyskusjach. Będzie nam miło jeżeli uda się nam ci pomóc

Przejdź do sekcji Zapytaj nas (wsparcie techniczne serwisu UsunWirusa.pl)

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące portalu UsunWirusa.pl możesz zasiegnac informacji poprzez formularz kontaktowy. Zapoznaj się także z Polityką prywatności, Warunkami użytkowania, Wyłączeniem z odpowiedzialności

Pliki
Software
Porównaj