Jak odinstalować Combo Cleaner?

stworzone przez Alice Woods - -
12

Wsparcie Techniczne Combo Cleanera

Combo Cleaner to efektywne narzędzie do walki z porywaczami przeglądarek, adware, oraz innych niechcianych aplikacji, które spowalniają Maca. Dodatkowo, adware na Maca, które ostatnio stają się coraz częstsze, mogą zostać powstrzymane z pomocą tego narzędzia. Poza silną ochroną antywirusową, Combo Cleaner oferuje także różnorodność funkcji optymalizacyjnych systemu, takich jak znajdowanie Duplikatów, Skaner Prywatności i inne.

Combo Cleaner jest kompatybilny z frameworkami Yosemite, El Capitan i Sierra i może zostać pobrany na stronie oficjalnej bądź sklepie App Store. Sama aplikacja jest darmowa i składa się z wersji próbnej o ograniczonej funkcjonalności – może ona wykryć malware, ale nie usunąć. By to zrobić, użytkownicy muszą zakupić subskrypcję Combo Cleanera.

Płatna licencja jest dostępna za 44,95$ w wersji na jeden komputer bądź 88,95$ w wersji na pięć. Subskrypcja jest odnawiana co 6 miesięcy – Ci, którzy chcą odinstalować Combo Cleanera i przestać z niego korzystać, powinni anulować ją na Moim Koncie bądź skontaktować się z obsługą klienta zanim zostanie wykonana kolejna płatność. Zauważ, ża użytkownicy powinni anulować subskrypcję przynajmniej 30 dni przed jej wygaśnięciem –  w przeciwnym wypadku płatność zostanie i tak wykonana.

By dowiedzieć się więcej na temat aplikacji i ich funkcji, zalecamy zapoznać się z naszą recenzją. Osoby niezadowolone z zakupu i chcące odinstalować Combo Cleanera powinny sprawdzić poniższe instrukcje. Nie zostawiaj jednak urządzenia niechronionego po deinstalacji – upewnij się, że szybko zainstalujesz kolejnego antywirusa, gdyż poleganie na domyślnej ochronie systemu jest niemądre.

Polityka Zwrotów Combo Cleanera

Każdy, kto zakupi pełną licencję Combo Cleaner posiada gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. W ciągu pierwszego miesiąca użytkownik może po prostu zgłosić anulowanie i odzyskać 100% zapłaconych pieniędzy.

Pewne wyjątki mogą jedna nastąpić, jeśli Combo Cleaner był zakupywany poprzez App Store – w takim wypadku zwrot uzależniony jest od polityki zwrotów Apple.

By zażądać zwrotu, użytkownik powinien wypełnić odpowiedni formularz na stronie głównej bądź skontaktować się z wsparciem klienta na support@combocleaner.com.

Instrukcja deinstalacji Combo Cleanera

Combo Cleaner to program stworzony na system macOS. SKorzystaj z tego poradnika, jeśli chcesz usunąć Combo Cleaner z urządzenia:

  • Kliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Quit Instrukcja deinstalacji Combo CleaneraKliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Quit
  • Wejdź w Findera i wybierz Aplikacje Wejdź w Findera i wybierz AplikacjeWejdź w Findera i wybierz Aplikacje
  • Kliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Przenieś do Kosza Wybierz Przenieś do KoszaKliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Przenieś do Kosza
  • Wpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo Cleanera Wpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo CleaneraWpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo Cleanera
Oferta
zrób to teraz!
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Combo Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Combo Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Combo Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj