Jak odinstalować Combo Cleaner?

stworzone przez Alice Woods - -
12

Wsparcie Techniczne Combo Cleanera

Combo Cleaner to efektywne narzędzie do walki z porywaczami przeglądarek, adware, oraz innych niechcianych aplikacji, które spowalniają Maca. Dodatkowo, adware na Maca, które ostatnio stają się coraz częstsze, mogą zostać powstrzymane z pomocą tego narzędzia. Poza silną ochroną antywirusową, Combo Cleaner oferuje także różnorodność funkcji optymalizacyjnych systemu, takich jak znajdowanie Duplikatów, Skaner Prywatności i inne.

Combo Cleaner jest kompatybilny z frameworkami Yosemite, El Capitan i Sierra i może zostać pobrany na stronie oficjalnej bądź sklepie App Store. Sama aplikacja jest darmowa i składa się z wersji próbnej o ograniczonej funkcjonalności – może ona wykryć malware, ale nie usunąć. By to zrobić, użytkownicy muszą zakupić subskrypcję Combo Cleanera.

Płatna licencja jest dostępna za 44,95$ w wersji na jeden komputer bądź 88,95$ w wersji na pięć. Subskrypcja jest odnawiana co 6 miesięcy – Ci, którzy chcą odinstalować Combo Cleanera i przestać z niego korzystać, powinni anulować ją na Moim Koncie bądź skontaktować się z obsługą klienta zanim zostanie wykonana kolejna płatność. Zauważ, ża użytkownicy powinni anulować subskrypcję przynajmniej 30 dni przed jej wygaśnięciem –  w przeciwnym wypadku płatność zostanie i tak wykonana.

By dowiedzieć się więcej na temat aplikacji i ich funkcji, zalecamy zapoznać się z naszą recenzją. Osoby niezadowolone z zakupu i chcące odinstalować Combo Cleanera powinny sprawdzić poniższe instrukcje. Nie zostawiaj jednak urządzenia niechronionego po deinstalacji – upewnij się, że szybko zainstalujesz kolejnego antywirusa, gdyż poleganie na domyślnej ochronie systemu jest niemądre.

Polityka Zwrotów Combo Cleanera

Każdy, kto zakupi pełną licencję Combo Cleaner posiada gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. W ciągu pierwszego miesiąca użytkownik może po prostu zgłosić anulowanie i odzyskać 100% zapłaconych pieniędzy.

Pewne wyjątki mogą jedna nastąpić, jeśli Combo Cleaner był zakupywany poprzez App Store – w takim wypadku zwrot uzależniony jest od polityki zwrotów Apple.

By zażądać zwrotu, użytkownik powinien wypełnić odpowiedni formularz na stronie głównej bądź skontaktować się z wsparciem klienta na support@combocleaner.com.

Instrukcja deinstalacji Combo Cleanera

Combo Cleaner to program stworzony na system macOS. SKorzystaj z tego poradnika, jeśli chcesz usunąć Combo Cleaner z urządzenia:

  • Kliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Quit Instrukcja deinstalacji Combo CleaneraKliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Quit
  • Wejdź w Findera i wybierz Aplikacje Wejdź w Findera i wybierz AplikacjeWejdź w Findera i wybierz Aplikacje
  • Kliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Przenieś do Kosza Wybierz Przenieś do KoszaKliknij drugim przyciskiem myszy na ikonę Combo Cleanera i wybierz Przenieś do Kosza
  • Wpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo Cleanera Wpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo CleaneraWpisz login i hasło, by kompletnie odinstalować Combo Cleanera
Oferta
zrób to teraz!
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Combo Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Combo Cleaner. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/combo-cleaner/uninstall

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj
Polub nas na Facebooku