Wyłączenie z odpowiedzialności

Zaaktualizowany

Obsługa i Strony zawierają informacje, fakty i komentarze od różnych osób i organizacji . Obsługa i miejsca są dostarczane „TAK JAK JEST” , BEZ JAKICHKOLWIEK GWARANCJI , wyraźnych lub dorozumianych , w tym , ale nie ograniczając się do gwarancji tytułu lub dorozumianych gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu, inne niż te, gwarancje, które są nakładane przez i niezdolne do wykluczenia , ograniczenia lub modyfikacji na podstawie przepisów prawa mających zastosowanie do umowy witryny .

Podczas gdy staramy się robić co w naszej mocy aby zawsze prezentować aktualne informacje to ani UsunWirusa.pl ani jej podstrony nie daja zadnych gwarancji, dotyczących kompletności, odpowidzialnosci, dostepnosci strony z poszanowaniem strony i zawartych na niej informacji jak produktów dostępnych na stronie w jakimkolwiek celu.

Jakiekolwiek informacje zostaną dodane na stronie to osoba za nie odpowiedzialną będzie ich twórca. Nikt po stronie właściciela nie będzie odpowiedzialny za straty czy też szkody, utrate danych czy tez inne problemy które zainstniały na skutek działania na tej stronie.

Przebywając na stronie masz swobodny dostęp do innych stron, które nie są we władaniu UsunWirusa.pl. Nie mamy zadnej mocy nad treściami czy tez naturą tych stron, tak więc przechodzisz na nie na własne ryzyko.

Robimy co w naszej mocy celem bieżącej aktualizacji strony i zapewnienia jej działania. Jednakze zespół UsunWirusa.pl nie bierze ZADNEJ odpowiedzialności za brak dostępu do strony ze względu na problemy techniczne które nie będą od nas zależne.

Wiecej na temat projektu UsunWirusa.pl mozesz dowiedziec sie z zakladki O nas. Znajdziesz tam polityke prywatności, warunki uzytkowania serwisu a takze oświadczenie. Jezeli masz jakiekolwiek pytania Napisz do nas.

Pliki
Software
Porównaj