Emsisoft Anti Malware recenzja, darmowe pobieranie

Emsisoft Anti-Malware jest ostatnio odkrytym programem antyszpiegującym, który prowadzi skuteczną ochronę przeciwko wirusom, trojanom, programom szpiegującym, rootkitom i innym podejrzanym pasożytom. Podwójny skaner Emsisoft prowadzi dość skuteczną ochronę przeciwko nawet mniej znanym wirusom. Ten produkt prowadzi także ochronę w czasie rzeczywistym wtedy kiedy korzystasz z internetu, posiada ochroniarza plików i blokuje podejrzane strony. Aby móc mieć okazje przetestowania tego programu możesz ściągnąć Emsisoft, a właściwie jest darmową wersję antyszpiegującą, która posiada wszystkie funkcjonalności tego programu na okres 30dni. Oprócz tego, jeżeli sądzisz, że program nie będzie ci przydatny możesz spróbować go tylko na okres 30dni, do tego czasu masz pełną gwarancje zwrotu pienięzy. Najnowsza wersja Emsisoft AntiMalware to 8.1

Emsisoft Anti-Malware recenzja zespołu 2spyware:

Po tym jak zespół 2spyware zdecydował się na przetestowanie tego programu i usunięcie programów szpiegujących za pomocą Emsisoft Anti-Malware zespół musiał ściągnąć i zainstalować ten program. Musimy stwierdzić, że instalacja była dość prosta, ponieważ program ma dobrze zorganizowany interfejs, który sprawia że obsługa jest dość intuicyjna. Dodatkowo zauważyliśmy pewne udogodnienia – 2 równoległe skanery. Ze względu na ich dobrą synchronizację czas skanowania ulega drastycznemu skróceniu. Jak tylko skanowanie systemu zostało zakończone moduł File guard porównał ściągnięte pliki o około 4 milionów wzorców programów szpiegujących. Emsisoft Anti-malware jest w stanie nieustannie monirotować system i aktywność użytkownika w sieci i podnieść alarm jak tylko dzieje się coś podejrzanego. Jeżeli programowi nie uda się usunąć wirusa to zatrudnieni specjalnie na taką okazję eksperci malware są nieustannie do twojej dyspozycji całkowicie za darmo.

A więc, dlaczego powinienem ściągnąć Emsisoft Anti-Malware?

Podsumowując, Emsisoft Anti-Malware jest całkiem pożytecznym narzęziem, które pozwoli ci trzymać swój komputer z daleka od wszelkich wirusów. Jednakże program może nie podołać w usunięciu niektórych infekcji jeżeli jakiejś aplikacji uda się przeniknąć przez sito selekcji. Program wychwyca coraz to więcej zagrożeń w porównaniu z innymi programami specjalizującymi się w wyszukiwaniu wirusów, jednak nie zmienai to faktu że ciągle potrzebuje unowoceśnienia. Emsisoft Anti-Malware jest aktualizowany co najmniej 5 razy dziennie podczas gdy inne programy antyszpiegujące są aktualizowane co najwyżej 2-3 razy dziennie. To rozwiązanie zdobyło sympatię jurorów i otrzymało wiele nagród ekspertów.

O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Gabriel E. Hall bada malware z pasji i pracuje z UsuńWirusa od ponad dekady.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki