Pobierz SpyHunter 5

Bierz ochronę na poważnie

Krok 1

 Otwórz instalator oprogramowania.

Otwórz instalator oprogramowania.

Zlokalizuj plik instalatora i kliknij go dwa razy, aby go otworzyć

Krok 2

 Kliknij 'Yes' lub 'Run'

Kliknij 'Yes' lub 'Run'

Dokonaj autoryzacji instalacji poprzez wprowadzenie hasla zabezpieczajacego

Krok 3

 Postepuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Postepuj zgodnie z instrukcjami instalatora.

Zapoznaj sie z instrukcja oprogramowania

Checkmark certified AV-TEST Opswat Truste

Nasze gratulacje! Dokonałeś słusznego wyboru. SpyHunter jest jednym z najbardziej efektywnych programów antyszpiegujących na rynku w obecnych czasach. Produkt polega na sprawdzonej formule wykrywania wirusów które pomaga walczyć z roznego rodzaju infekcjami w tym niebezpiecznymi trojanami, oprogramowaniem adware, robakami przeglądarkowymi, oprogramowaniem spyware, ransomware i innymi zagrozeniami. SpyHunter gwarantuje maksimum ochrony twojego komputera. Wiecej na temat oprogramowania mozesz poczytać tu SpyHunter recenzja.

WAŻNE!

Jezeli nie jestes w stanie zianstalowac oprogramowania zapoznaj sie prosze z SpyHunter Poradnik. Jezeli nie mozesz pobrac tego oprogramowania postaraj sie zresetowac swoj komputer do trybu awaryjnego, a nastepnie pobrac oprogramowanei SpyHunter na swoj komputer, zmienic nazwe pliku wykonywalnego i podjac jeszcze raz instalacje oprogramowania antymalware. Mozesz takze skorzystac z instrukcji manualnego usuwania oprogramowania. Jezeli ciagle masz jakies watpliwosci czy tez pytania prosze skontaktuj sie z nami w zakładce 'Ask Us'.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Darmowa wersja oprogramowania SpyHunter moze być użyta tylko do sprawdzania komputera i sprawdzania czy jest on zainfekowany czy też nie. Jeżeli ciągle chcesz usunąć z niego zainfekowane pliki to lepiej będzie jeżeli zainstalujesz pełną wersję oprogramowania SpyHunter. Płatna wersja oprogramowania zapewnia ochrone w czasie rzeczywistym, ktora zapewnia niemalze 100% ochrone przed oprogramowaniem malware. 

Jezeli program SpyHunter nie spelnia twoich oczekiwan mozesz go zawsze odinstalować jezeli tylko tego chcesz. Jezeli zdecydowales sie na korzystanie z innego oprogramowanai antyszpiegujacego to lepiej usun jego pliki z komputera.

Godna alternatywa oprogramowania SpyHunter, ktora rownie dobrze radzi sobie z oprogramowaniem malware bedzie z pewnoscia STOPzilla oraz Malwarebytes.

DZIĘKUJEMY!