Oświadczenie

Zaaktualizowany

FTC ostatnimi czasy wdrożył nowe rozporzadzenie, w którym strony zobowiązują się ujawniać informacje o sobie nawzajem. Zespół UsunWirusa.pl ujawnia informacje o sobie poniżej.

UsunWirusa.pl jest stroną informacyjną, która jest zarządzana przez JSC „Elektroniniai sprendimai” – firmę zlokalizowaną na Litwie. Została ona stworzona przez człowieka z pasją, eksperta branży IT – Ugnius Kiguolis. W tym czasie pracował nad publikacją a także rozwijaniem projektu UsunWirusa.pl. Oczywiście dzisiaj nie jest on jedyną osobą odpowiedzialną za ten projekt ponieważ do dzisiejszego dnia jego zespół znacznie się powiększył.

UsunWirusa.pl jest stroną współpracującą z kilkoma programami antyszpiegującymi a także oprogramowaniem antymalware. Firma współpracuje z organami takimi jak Enigma Software, Malwarebytes, iS3, SUPERAntiSpyware, SurfRight B.V., Webroot, BullGuard, ParetoLogic. Te firmy płacą za polecanie swoich produktów na stronie. Najważniejszym programem który jest przez nas polecany to SpyHunter stworzony przez Enigma Software.

Nie ma żadnych sponsorowanych postów na stronie. Wszystkie zostały napisane przez doświadczonych ekspertów do spraw bezpieczeństwa należących do zespołu UsunWirusa.pl który testuje każdy program zanim napisze o nim swoją recenzje.

Wiecej na temat projektu UsunWirusa.pl mozesz dowiedziec sie z zakladki O nas. Znajdziesz tam polityke prywatności, warunki uzytkowania serwisu a takze Wyłączeniem z odpowiedzialności. Jezeli masz jakiekolwiek pytania Napisz do nas.

Pliki
Software
Porównaj