Usuń wirusa Ggew (Zawiera Kroki Odszyfrowywania)

Instrukcja usuwania wirusa Ggew

Czym jest Ggew ransomware?

Wirus plików Ggew może milczeć i dostarczyć żądanie okupu dopiero po chwili, więc usuń go, zamiast płacić

Ransomware GgewWirus plików blokujący dane, które mogą być cenne

Ransomware Ggew powoduje wiele problemów w systemie, ponieważ działa w tle i wpływa na kluczowe funkcje systemu. Musisz wyczyścić system i wyłączyć zagrożenie. Infekcja jest uważana za jedno z najbardziej niebezpiecznych zagrożeń, ponieważ takie kryptowirusy uszkadzają pliki i wiążą się z bezpośrednim wyłudzaniem pieniędzy.

Wirus plików Ggew to infekcja, która po infiltracji blokuje dane i żąda pieniędzy, twierdząc, że ma jedyne rozwiązanie pozwalające na odszyfrowanie zablokowanych plików . Może się okazać, że pliki zostaną zaszyfrowane zaraz po instalacji tego zagrożenia, albo zupełnie znienacka, kiedy infekcja uszkodzi komputer przed zablokowaniem danych.

Danych oznaczonych rozszerzeniem pliku .ggew nie da się otworzyć, a zagrożenie może żądać pieniędzy za ich odzyskanie. Takie żądania pojawiają się jako dokument _readme.txt na pulpicie i w innych folderach, żądając 490 USD w ciągu 72 godzin od infekcji. Jeśli nie zapłacisz w tym czasie, kwota zostanie podwojona.

Szczegółowe informacje o infiltracji

Nazwa ransomware Ggew
Typ Wirus blokujący pliki, kryptowirus
Rodzina ransomware Djvu
Najnowsze wersje Hhew, Hhwq
Żądanie okupu _readme.txt
Wysokość okupu 490/980 USD w Bitcoinach
Dystrybucja Pliki dołączone do pirackich pakietów oprogramowania, pakiety plików, cracki do gier
Kontakt support@bestyourmail.ch, supportsys@airmail.cc
Usuwanie Usunięcie zagrożenia jest możliwe za pomocą narzędzi antywirusowych i oprogramowania zabezpieczającego
Naprawa Uruchom FortectIntego, by wykryć uszkodzenia spowodowane wirusem i naprawić działanie systemu

Infiltracja odbywa się po cichu i szybko. Często to sami użytkownicy przyczyniają się do jej rozpoczęcia, korzystając z pirackich platform lub stron z torrentami podczas streamingu wideo online, pozwalając na instalację niebezpiecznych plików. Ransomware Ggew może być rozpowszechniane za pomocą cracków do gier NBA oraz pirackich pakietów oprogramowania Adobe.

Ci hakerzy są kreatywni i wymyślają nowe sposoby na rozprzestrzenianie wirusa. Jedną z najbardziej popularnych metod są załączniki w wiadomościach typu spam, które mogą również po cichu pobrać malware na Twój komputer. Złośliwe makra w plikach z załączników mogą spowodować wprowadzenie na komputer malware.

Hakerzy stojący za wirusem ransomware Ggew nie będą przejmować się Twoimi plikami, nawet jeśli zapłacisz. Zależy im tylko na pieniądzach, więc nie daj się nabrać na ich sztuczki i spróbuj odzyskać uszkodzone dane za pomocą alternatywnych metod. Wielu ekspertów zaleca usunięcie wirusa, bez wchodzenia w jakąkolwiek dyskusję z hakerami. Rozmowy z nimi mogą bowiem prowadzić do większej ilości złośliwego oprogramowania i utraty danych lub strat finansowych.

Eliminacja zagrożenia

Wirus plików Ggew to potajemna infekcja, która może przeniknąć na komputer i niezauważalnie uruchomić różne procesy. Unikanie wszelkich platform z darmowym oprogramowaniem, takim jak programy Adobe czy strony z torrentami, jest kluczowe, by nie paść ofiarą infekcji malware. Takie wirusy mogą wiązać się z innymi zagrożeniami i z trojanami wykorzystywanymi jako wektory w kampaniach wdrożeniowych.

Jest wiele sposobów na uniknięcie malware, ale instalowanie zmodyfikowanych programów może być niebezpieczne. Licencjonowane oprogramowanie z crackiem jest jeszcze gorsze, ponieważ zazwyczaj nie działa prawidłowo i może zawierać dodatkowe wirusy lub trojany bez Twojej wiedzy! Korzystaj tylko z oficjalnych źródeł.

Jeśli chodzi o usunięcie ransomware Ggew, zalecamy użycie odpowiednich narzędzi antywirusowych i aplikacji zabezpieczających system. Najlepszym sposobem walki z tymi infekcjami są programy anty-malware, takie jak SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes wraz z pełnym skanowaniem, które wskazuje uszkodzone pliki lub cyberzagrożenia na komputerze. Należy również zauważyć, że nie jest to równoznaczne z odszyfrowaniem lub odzyskaniem plików, więc sprawdź komputer dwukrotnie, a następnie przejdź do dostępnych opcji odzyskiwania plików.

Wirus GgewRansomware żąda dużych kwot, obiecując fałszywe narzędzia do odzyskiwania

Przywróć system

Kiedy komputer zostaje zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, takim jak ransomware, jego system zostaje zmieniony, by działać w inny sposób. Przykładowo, infekcja może zmienić bazę danych rejestru systemu Windows, uszkodzić niezbędne funkcje rozruchu i inne sekcje, usunąć lub uszkodzić pliki DLL, itp. Kiedy plik systemowy zostaje uszkodzony przez malware, oprogramowanie antywirusowe nie może nic z tym zrobić, i zostawia go takim, jakim jest. W rezultacie użytkownicy mogą doświadczyć problemów z wydajnością, stabilnością i użytecznością do tego stopnia, że konieczne jest ponowne pełne zainstalowanie systemu Windows.

Z tego powodu zdecydowanie zalecamy skorzystanie z jedynej w swoim rodzaju, opatentowanej technologii naprawy FortectIntego. Nie tylko może ona naprawić po infekcji uszkodzenia spowodowane przez wirusy, ale jest także w stanie usunąć malware, które już znalazło się na systemie, dzięki kilku silnikom wykorzystywanym przez ten program. Poza tym aplikacja może także naprawić różne problemy związane z systemem Windows, które nie są spowodowane przez infekcje malware, np. błędy niebieskiego ekranu, zawieszanie się, błędy rejestru, uszkodzone biblioteki DLL, itp.

 • Pobierz aplikację klikając na link powyżej
 • Kliknij na ReimageRepair.exe
  Reimage download
 • Jeśli pojawi się Kontrola konta użytkownika, wybierz Tak
 • Wciśnij Zainstaluj i poczekaj aż program ukończy proces instalacjiReimage installation
 • Analiza twojego komputera rozpocznie się od razuReimage scan
 • Po ukończeniu, sprawdź rezultaty – będą wyświetlone w sekcji Podsumowanie
 • Możesz teraz kliknąć na każdy z problemów i naprawić je ręcznie
 • Jeśli widzisz wiele problemów, których naprawienie jest dla ciebie trudne, to zalecamy, byś wykupił licencję i naprawił je automatycznie.

Alternatywne opcje odzyskiwania danych

Wirus ransomware Ggew to konsekwencja poważnego problemu z zagrożeniami od jakiegoś czasu czającymi się w Internecie. Żądają od ludzi zapłaty w zamian za odblokowanie ich urządzenia, ale nie ma gwarancji, że to zrobią ani czy w ogóle będzie ono działać. W większości przypadków przestępcy nie mają takich narzędzi, więc zapłacenie okupu może nic nie dać.

Ransomware Ggew może być bardzo niebezpiecznym programem, ponieważ sprawia, że pliki zostają zaszyfrowane. Jeśli nie usuniesz tej infekcji natychmiast, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że utracisz wszystkie dane na zawsze. Powinieneś od razu zacząć działać i skorzystać z metod usuwania, aby móc później użyć innych rozwiązań, takich jak kopie zapasowe czy zewnętrzne urządzenia pamięci masowej.

Użytkownik może uzyskać dostęp do plików, zastępując dotknięte problemem dane kopiami. To najbezpieczniejsza metoda przywracania, ponieważ w żaden sposób nie wpływa na integralność systemu ani ustawienia bezpieczeństwa. Jest lepsza niż wypróbowywanie skomplikowanych technik, które mogą przywrócić tylko niektóre części pliku, pozostawiając inne sekcje uszkodzone na zawsze. Nie ma jednak odpowiednich narzędzi do odszyfrowania plików zablokowanych przez Ggew.

Nie daj się nabrać na fałszywe obietnice, które stojący za Ggew przestępcy umieszczają w swoich notatkach z żądaniem okupu, ponieważ nie ma odpowiednich narzędzi, które byłyby opracowywane co tydzień dla każdej nowej wersji ransomware Djvu. Rozwiązania, o których mówią przestępcy, po prostu nie istnieją.

Dlatego sugerujemy wypróbować je niezależnie od tego, które ransomware zaatakowało twój komputer. Zanim zaczniesz, istnieje kilka wskazówek ważnych podczas radzenia sobie z taką sytuacją:

 • W związku z tym, że zaszyfrowane dane na twoim komputerze mogą zostać trwale uszkodzone przez oprogramowanie zabezpieczające lub do odzyskiwania danych, powinieneś najpierw wykonać ich kopie zapasowe – użyj dysku USB lub innej pamięci.
 • Próbuj przywrócić swoje pliki z wykorzystaniem tej metody tylko po wykonaniu skanu za pomocą oprogramowania antywirusowego.

Zainstaluj oprogramowanie do odzyskiwania danych

 1. Pobierz Data Recovery Pro.
 2. Kliknij dwukrotnie na instalator, by go uruchomić.
  Ggew ransomware
 3. Podążaj za wskazówkami na ekranie, by zainstalować oprogramowanie. Install program
 4. Gdy tylko wciśniesz Zakończ, możesz używać aplikacji.
 5. Wybierz Wszystko lub zaznacz poszczególne foldery, z których chcesz odzyskać pliki. Select what to recover
 6. Wciśnij Dalej.
 7. Na dole, włącz Głębokie skanowanie i wybierz, które Dyski chcesz przeskanować. Select Deep scan
 8. Wciśnij Skanuj i poczekaj na ukończenie. Scan
 9. Teraz możesz wybrać które pliki/foldery odzyskać – nie zapominaj, że masz także możliwość wyszukiwania po nazwie pliku!
 10. Wciśnij Odzyskaj, by przywrócić swoje pliki. Recover files

Najlepszym sposobem, by upewnić się, że zagrożenie jest wyeliminowane, to usunięcie go za pomocą SpyHunter 5Combo Cleaner lub Malwarebytes. Są to narzędzia, które wraz z FortectIntego mogą właściwie zwalczyć wirusa ransomware Ggew. Nie ma oficjalnych narzędzi, które mogłyby przywrócić pliki ani narzędzi deszyfrujących, więc skorzystaj ze wszystkich aktualnie dostępnych, wiarygodnych opcji.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.

Polecane dla ciebie:

Nie pozwól, by rząd cię szpiegował

Rząd ma wiele problemów w związku ze śledzeniem danych użytkowników i szpiegowaniem obywateli, więc powinieneś mieć to na uwadze i dowiedzieć się więcej na temat podejrzanych praktyk gromadzenia informacji. Uniknij niechcianego śledzenia lub szpiegowania cię przez rząd, stając się całkowicie anonimowym w Internecie.

Możesz wybrać różne lokalizacje, gdy jesteś online i uzyskać dostęp do dowolnych materiałów bez szczególnych ograniczeń dotyczących treści. Korzystając z Private Internet Access VPN, możesz z łatwością cieszyć się połączeniem internetowym bez żadnego ryzyka bycia zhakowanym.

Kontroluj informacje, do których dostęp może uzyskać rząd i dowolna inna niepożądana strona i surfuj po Internecie unikając bycia szpiegowanym. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w nielegalnych działaniach lub gdy ufasz swojej selekcji usług i platform, zachowaj podejrzliwość dla swojego własnego bezpieczeństwa i podejmij środki ostrożności, korzystając z usługi VPN.

Kopie zapasowe plików do późniejszego wykorzystania w przypadku ataku malware

Problemy z oprogramowaniem spowodowane przez malware lub bezpośrednia utrata danych w wyniku ich zaszyfrowania może prowadzić do problemów z twoim urządzeniem lub do jego trwałego uszkodzenia. Kiedy posiadasz odpowiednie, aktualne kopie zapasowe, możesz z łatwością odzyskać dane po takim incydencie i wrócić do pracy.

Bardzo ważne jest, aby aktualizować kopie zapasowe po wszelkich zmianach na urządzeniu, byś mógł powrócić do tego nad czym aktualnie pracowałeś, gdy malware wprowadziło jakieś zmiany lub gdy problemy z urządzeniem spowodowały uszkodzenie danych lub wpłynęły negatywnie na wydajność. 

Posiadając poprzednią wersję każdego ważnego dokumentu lub projektu, możesz oszczędzić sobie frustracji i załamania. Jest to przydatne, gdy niespodziewanie pojawi się malware. W celu przywrócenia systemu, skorzystaj z Data Recovery Pro.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach