Combo Cleaner recenzja

12

Combo Cleaner – profesjonalny program konserwacyjny Maca z wbudowanym mocnym antywirusem

Combo Cleaner to efektywny optymalizator i program antywirusowy na system Mac, kompatybilny a frameworkami Yosemite, El Capitan oraz Sierra. Jego potężny silnik antywirusowy jest zdolny do wykrywania i eliminacji takich zagrożeń, jak malware, adware i inne potencjalnie niepożądane programy. W dodatku do dobrej ochrony przez złośliwymi programami, Combo Cleaner jest wyposażony w oczyszczanie dysku, odnajdowanie dużych plików, odnajdowanie duplikatów, skaner danych osobistych oraz deinstalator oprogramowania.

Z powodu mylnego twierdzenia, że macOS jest odporny na cyberinfekcje, wielu użytkowników często pomija ten ważny krok dotyczący korzystania z dobrego oprogramowania zabezpieczającego. Malware na Maca jest jednak prawdziwe i staje się coraz bardziej irytujące. Gdy potencjalnie niepożądane programy typu adware mogą być uciążliwe w działaniu (szczególnie, jeśli nie zostały podjęte żadne kroki do ich usunięcia), groźniejsze wirusy typu MacDownloader, KeRanger czy X-agent są w stanie zdziałać dużo więcej – mogą one wykraść cenne informacje, zablokować pliki osobiste i dużo więcej..

Combo Cleaner to jedno z najlepszych rozwiązań problemów związanych z malware – nie korzysta z silnika do wykrywania zagrożeń, lecz polega na zespole dedykowanego zespołu specjalistów, który aktualizuje bazę wirusów co kilka godzin. Poza tym, baza ta zawiera nie tylko wirusy macOS, lecz także korzysta z bazy malware na PC. Komputery Mac nie mogą zostać zainfekowane wirusami pod Windows – program ten powstrzymuje też przekierowywanie zakażonych plików na komputery korzystające z tego systemu.

Podsumowując, Combo Cleaner to idealny asystent każdego urządzenia macOS, który będzie trzymać z daleka cyberzagrożenia, a także zapewni płynne działanie systemu z pomocą funkcji optymalizacyjnych.

Instalacja i funkcjonalność

Użytkownicy mogą pobrać i zainstalować tą aplikację z pomocą oficjalnej jej strony w Mac App Store oraz wypróbować ją za darmo.

Proces instalacji jest szybki i prosty – użytkownicy muszą tylko pobrać instalator i przeciągnąć jego ikonę do folderu Aplikacji. Tak szybko, jak Combo Cleaner zostanie zainstalowany, użytkownicy zobaczą informacje techniczne o ich Macu, takie jak wolne miejsce na dysku, wykorzystywany/dostępny RAM oraz obciążenie procesora.. 

Dashboard

Interfejs programu jest wygodny i prosty w użyciu. Oddzielne jego funkcje są dostępne w lewej części okna. Użytkownicy mogą zainicjować pełny skan systemu, który sprawdzi dysk pod kątem błędów, duplikatów, problemów z prywatnością i cyberzagrożeń. Pełny skan zajmuje około 20 minut (może to się różnić w zależności od rozmiaru dysku), lecz użytkownicy mogą korzystać ze sprzętu z innych funkcji podczas trwania skanu.

Jak tylko zakończy się działanie skanu. użytkownicy będą w stanie zobaczyć wyniki. Bez wersji Premium jednak, użytkownicy będą w stanie tylko oczyścić dyski, wykryć duże pliki oraz zobaczyć duplikaty. By całkowicie naprawić komputery z pomocą Combo Cleanera, użytkownik musi zakupić pełną licencję.

Główne funkcje Combo Cleanera

Funkcje Combo Cleanera mogą usprawnić działanie twojego Maca z pomocą następujących narzędzi:

  • Antywirus. Jedną z najcenniejszych funkcji Combo Cleanera jest silnik antywirusowy zdolny do wykrywania i usuwania malware na systemy macOS. Poza tym, aplikacja także ujawnia wirusy systemu Windows. Pamiętajmy – adware i inne niepożądane aplikacje mogą nie tylko zakłócać spokój użytkownika, lecz także prowadzić do poważnego wycieku danych, a nawet kradzieży tożsamości (adware jest znane z przekierowywania użytkowników na strony phishingowe oraz fałszywe wsparcia techniczne);
  • Oczyszczanie Dysku. Funkcja ta pozwala użytkownikom na szybką eliminację śmieci i plików tymczasowych, oraz oczyszczenie systemu w celu płynniejszej i szybszej pracy komputera;
  • Wyszukiwanie Dużych Plików. Stare i zapomniane pliki mogą często zajmować sporo miejsca na dysku, a przez to utrudniać jego działanie. Funkcja ta pozwala na znalezienie nieużywanych plików, informując o ich lokalizacji, rozmiarze itd;
  • Wyszukiwanie Duplikatów. Duplikaty są często bezużyteczne – mogą być jednak ciężkie do znalezienia z powodu zapisywania ich w różnych miejscach. Funkcja ta może pomóc użytkownikom znaleźć wszystkie duplikaty i pozwala na ich eliminację. Funkcja ta pozwala też na skasowanie duplikatów zapisanych pod różnymi nazwami.
  • Skaner Prywatności. Użytkownicy przejęci ich prywatnością mogą być bezpieczni korzystając ze specjalnego Skanera w Combo Cleanerze. Funkcja ta skanuje urządzenie pod kątem ciasteczek, historii przeglądania i podobnych danych.. Użytkownicy mogą tez skorzystać  z funkcji pełnego resetu przeglądarki przygotowanej dla Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, itd.
  • Deinstalator. Jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników mających problemy z usunięciem śladów po potencjalnie niepożądanych aplikacjach.

Cena. Czy warto zainwestować w to narzędzie?

Tak, jak każdy inny program, Combo Cleaner – a przynajmniej jego pełne funkcje – nie jest za darmo. Jak wspomnieliśmy wyżej, aplikacja może zostać pobrana za darmo ze sklepu Apple. Użytkownicy mogą następnie wykonać pełny skan systemu, oczyścić dyski oraz usunąć duplikaty. Inne funkcje, takie jak antywirus, deinstalator programów i skaner prywatności są dostępne tylko w wersji Premium programu.

Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy licencją pojedynczą oraz licencją biurową. Ci, których interesuje licencja pojedyncza, mogą ją zakupić za 44,95$. Licencja biurowa kosztuje natomiast 88,95$ i obejmuje 5 komputerów. Licencję należy odnawiać co 6 miesięcy – Ci, którzy nie chcą już korzystać z Combo Cleanera mogą anulować subskrypcję w każdej chwili.

Combo Cleaner Price

Osoby niezadowolone z funkcjonalności sprzętu mogą uzyskać zwrot kosztów w ciągu 30 dni od daty zakupu. Dodatkowo, płatności są obsługiwane przez stronę eCommerce, certyfikowaną przez TRUSTe oraz DigiCert.

Podsumowanie

Cyberprzestępczość rośnie: ramsomware blokuje pliki użytkowników, a kryptokopaczenadużywają zasobów systemowych do kopanie kryptowalut. Złoczyńcy czerpią profity, niewinni użytkownicy cierpią z powodu utraty ich danych osobistych oraz ryzykują kradzieżą tożsamości. Badacze dalej toczą nierówną walkę z cyberzagrożeniami i tworzą nowe rozwiązania przeznaczone na bardzie wyszukane infekcje. Dlatego też użytkownicy muszą korzystać z technologii zabezpieczającej ich prywatność.

Ci, którzy wciąż są przekonani, że Mac nie potrzebuje ochrony, są w błędzie – malware na Maca nie jest ściemą. Z powodu tej teorii użytkownicy próbują unikać ważnych kroków ochronnych i pozwalają na kradzież swoich danych. Combo Cleaner korzysta z zaawansowanej technologii, by chronić użytkowników przed cyberatakami oraz zapobiegać przez szkodami, jakie może wyrządzić malware. Dodatkowo, funkcje specjalne tego programu mogą przyspieszyć i oczyścić system macOS, czyniąc jego działanie płynniejszym.

Podsumowując, Combo Cleaner to świetne narzędzie, które nie tylko ochroni Cię przed wirusami komputerowymi, lecz także zakonserwuje twoje urządzenie i uczyni je wolnym od problemów.

Removing malware

Oferta
zrób to teraz!
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Combo Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Combo Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Combo Cleaner posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Combo Cleaner oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ekspert do walki z wirusami malware, a takze oprogramowaniem szpiegujacym...

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki
Pliki
Software
Porównaj