Warunki użytkowania

Zaaktualizowany

Dziękujemy za odwiedzenie strony UsunWirusa.pl Prosze zapoznaj sie z ponizszymi informacjami zanim wejdziesz na strone lub tez zanim pobierzesz z niej jakiekolwiek oprogramowanie której tutaj oferujemy. Pobierając jakikowleik program z naszej strony zgadzasz się w warunkami korzystania z serwisu. Jeżeli nie wyrazasz na to zgody proszę zaprzestać korzystania z tej witryny.

Terminy ‘’UsunWirusa.pl’’, ‘’Serwis’’, ‘’Strona’’, ‘My’ odnoszą się do właściciela strony. Termin ‘Ty’’ odnosi się d jej użytkownika.

  1. UsunWirusa.com jest strona o publicznym dstepnie, która jest dedykowana walce z oprogramowaniem szpiegującym. Jest to strona informacyjna, która jest darmowa dla jej członków jak i ludzi obcych. Strona zawiera liste sprawdzonych przez nas pasożytów, wiadomości związane z ochroną twojego komputera, nowe programy zabezpieczające twój komputer przed wpływem oprogramowania adware, a także seksję ‘’Zapytaj nas’’
  2. Strona może być pod sponsorowana przez produkty które są na niej polecane. Niektóre z tych wyrobów (oprogramowanie antyszpiegujące, antywirusowe, optymalizatory) są płatne. Są to sprawdzone aplikacje, które zostały przetestowane zanim dodaliśmy je na naszą stronę. Jednakże, jeżeli ściągasz na swj komputer oprogramowanie ze strony UsunWirusa.pl to całe ryzyko zostaje skierowane na ciebie. Strona nie bierze żadnej odpowiedzialności za treści na niej umieszczone, zwłaszcza jeżeli mowa o dodanych programach.
  3. UsunWirusa.pl i jej pochodne nie pobierają od użytkownika żadnych danych, nie monitorują żadnych serwisów, nie nawiązują współpracy z żadną stronę, nie biorą odpowiedzialności za opisy, komentarze na stronach. Jeżeli przejdziesz na link pochodzący ze strony UsunWirusa.pl to właściciel witryny zrzeka się odpowiedzialności za treści jakie zobaczysz.
  4. Użytkownicy mogą pozostawiać komentarze i pisać na temat strony UsunWirusa.pl i jej pochodnych. Pisząc komentarze jednocześnie wyrażasz zgodę na nie postowanie treści chronionych prawem autorskim, treści szkodliwych, niebezpiecznych, naruszających prawa innych użytkowników, treci obscenicznych, profanujących czyjeś przekonania, treści nietycznych jak i rasistowskich i wszelkich innych materiałów, które mogą naruszyć literę prawa, dobra osobiste innych osób. Wszelkie naruszenia zostaną niezwłocznie zgłoszone lokalnym organom ścigania.
  5. Postowanie informacji chronionych prawem jest zabronione, twoje komentarze, poprawki, edycje, opisy zostaną usunięte ze strony UsunWirusa.pl i jej podstron. Wlaściciel strony zastrzega sobie prawo do edycji, odmowy zapostowania konstrowercyjnych materiałów. Zespół UsunWirusa.pl i podstrony tej witryny zastrzegają sobie prawe do odmowu dostępu do spolecznosci w razie nie przestrzegania poniższych zasad. Nieautoryzowane i bezprawne uzycie strony może grozic konsekwencjami prawnymi.
  6. Korzystanie ze strony i całego serwisu odbywa się na wyłączne ryzyko użytkownika. ANI ZESPÓŁ USUNWIRUSA.PL ANI JEJ PODSTRONY NIE SĄ ODPOWIEDZIALNY ZA JAKIEKOLWIEK STRONY POŚREDNIE CZY TEŻ BEZPOŚREDNIE, WYPADKOWE, KONSEKWENTNE, SPECJALNE, PPUNKOWE CZY TEZ PODOBNE SZKODY WYNIKAJĄCE Z NIEWŁAŚCIWEGO UŻYWANIA STRONY CZY TEŻ CZASOWY BRAK DOSTĘPU DO JEJ ZASOBÓW, STRONA I SERWIS NA NIEJ DOSTĘPNY NIE PODLEGAJĄ ŻADNYM ŻĄDANIOM UŻYTKOWNIKA. WSZELKIE SKARGI DOTYCZĄCE DZIAŁANIA SERWISU USUNWIRUSA.PL I WSZELKICH PODSTRON, PODMIOTÓW ODPOWIEDZIALNYCH A TAKŻE WARUNKÓW UZYTKOWANIA ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE WARUNKÓW KORZYSTANIA ZE STRONY, KTÓRE SĄ CAŁY CZAS NA NIEJ DOSTĘPNE.
  7. Jakiekolwiek komentarze, poprawki, edycje swoich postów transmitowane poprzez serwis będą traktowane jako działanie nieanonimowe. Pisząc na stronie przejmujesz na siebie pełną odpowiedzialność za jakiekolwiek posty i jednocześnie wyrażasz zgodę na ich dowolną edycję, kopiowanie jak i publikowanie, a także rozpowszechnianie do dowolnych celów przez administratora.
  8. Jako gość na stronie UsunWirusa.pl możesz otrzymywać regularne wiadomości na twój adres email, a także emaile na specjalne okazje. Możesz być informowany no najnowszych wiadomościach ze świata IT. Staramy się ograniczać liczbę maili do niezbędnej ilości ze strony administratora serwisu, jednakże jeżeli wiadomośc email zostanie wysłana i wróci do nas będziemy starać się zlokalizować poprawny adres.
  9. Warunki użytkowania serwisu stanowią nieodłączną część serwisu. Zostały sporządzone zgodnie z prawem litewskim i zgodnie z nim są respektowane. Korzystając ze strony wyrażasz jednocześnie zgodę na te warunki zamieszczone w tym artykule.
  10. Nieprzestrzeganie tych warunków może skutkować czasowym brakiem dostępu do strony, a także usunięciem niechcianych treści. Wszelkie wątpliwości i spory dotyczące działania serwisu będą rozpatrywane przez sądy litewskie.

Więcej na temat serwisu UsunWirusa.pl możesz przeczytać tutaj. O nas. Polityka prywatności, Wyłączenie z odpowiedzialności możesz znaleźć tutaj. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami pod tym adresem

Pliki
Software
Porównaj