Jak odinstalować Malwarebytes

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -
12

Wsparcie klienta dla Malwarebytes

Malwarebytes to oprogramowanie zabezpieczające, które wykorzystuje kombinację behawioralnych, heurystycznych i opartych na sygnaturach metod wykrywania, aby chronić użytkowników domowych przed różnymi rodzajami ataków malware. Obecnie jest ono kompatybilne z Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10 i nowszymi, Android 4.4+, iOS 11 i nowszymi wersjami. Dzięki Malwarebytes użytkownicy mogą z łatwością chronić niemal każde urządzenie przed licznymi cyberzagrożeniami.

Możemy przedstawić szybką recenzję Malwarebytes dla zainteresowanych – to narzędzie zabezpieczające chroni twoje pliki przed zablokowaniem i przetrzymywaniem ich w celach wyłudzenia okupu, wykrywa pojawiające się cyberzagrożenia, chroni programy przed wykorzystywaniem ich przeciwko tobie i pomaga uniknąć stron z phishingiem , jak również radzi sobie z najnowszymi scamami.

Użytkownicy mogą pobrać darmową wersję Malwarebytes z oficjalnej strony. Darmowy okres próbny pozwala korzystać ze wszystkich funkcji przez 14 dni – obejmuje to ochronę w czasie rzeczywistym przed malware, atakami exploit i złośliwymi stronami internetowymi. Jednak po wygaśnięciu okresu próbnego użytkownicy nie mogą już korzystać z funkcji ochrony w czasie rzeczywistym. Mimo to antywirus w dalszym ciągu czyści komputer z już istniejących infekcji, takich jak potencjalnie niechciane programy (PUP) .

Pomimo tego niektórzy użytkownicy mogą uznać ochronę w czasie rzeczywistym za niezbędną i mogą chcieć odinstalować Malwarebytes po upłynięciu okresu próbnego. Możesz kupić wersję premium za $39.99 rocznie w wersji na jedno urządzenie. Jeśli zamierzasz wykorzystywać to oprogramowanie do usuwania malware na wielu komputerach, Malwarebytes dla domu pozwala na ochronę do pięciu urządzeń za $79.99 rocznie. Ci użytkownicy, którzy chcą zrobić trochę więcej dla swojego bezpieczeństwa i prywatności, mogą również wybrać plan Premium + Privacy za $84.99 rocznie, który obejmuje bezpłatną sieć VPN i inne przydatne funkcje.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj pełną recenzję Malwarebytes. Ci, którzy nie są już zadowoleni z antywirusa, mogą dowiedzieć się w jaki sposób odinstalować Malwarebytes postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami. Jednakże nie zalecamy pozostawiania urządzenia bez ochrony. Dlatego też po dezinstalacji Malwarebytes, natychmiast skorzystaj z innego narzędzia zabezpieczającego.

Polityka Malwarebytes dot. zwrotu kosztów 

Jeśli po zakupie wersji Malwarebytes Premium nie jesteś zadowolony z produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Jednak prośba musi zostać przesłana w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. W tym celu powinieneś skontaktować się z Malwarebytes lub z platformą płatności 2CheckOut.

Użytkownicy mogą poprosić o zwrot pieniędzy za wszystkie produkty Malwarebytes for Home, włączając w to narzędzia antywirusowe dla Windows, MacOS, Androida i iOS .

Przewodnik dezinstalacji Malwarebytes

Ponieważ istnieją produkty Malwarebytes dla różnych systemów operacyjnych, nasi informatycy przygotowali szczegółowe instrukcje jak usunąć Malwarebytes zarówno z komputerów z systemem Windows, jak i komputerów Mac. Wskazówki krok-po-kroku znajdziesz poniżej.

Odinstaluj Malwarebytes z systemu Windows:

 1. Otwórz menu Start i wpisz Malwarebytes.

 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj. Malwarebytes search

 3. Otworzy się okno Panelu sterowania.

 4. Zlokalizuj wpis Malwarebytes, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj/Zmień. Malwarebytes Control Panel

 5. Kliknij Tak w wyskakującym oknie Kontrola konta użytkownika .

  Malwarebytes bypass UAC

 6. Po otwarciu kreatora dezinstalacji, wybierz Tak, by usunąć Malwarebytes.

 7. Poczekaj aż dezinstalacja się zakończy i kliknij OK, by zakończyć procedurę Finish Malwarebytes uninstall

Odinstaluj Malwarebytes z komputera Mac:

 1. Otwórz Malwarebytes i przejdź do sekcji Pomoc.

 2. Wybierz Odinstaluj anty-malware Malwarebytes.

 3. Zatwierdź procedurę dezinstalacji, klikając OK.

 4. Pozwól na ponowne uruchomienie komputera.

 5. Naciśnij Zgadzam się, by zainstalować narzędzie pomocnicze.

 6. Wprowadź nazwę i hasło administratora i postępuj zgodnie ze wskazówkami kreatora dezinstalacji.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Malwarebytes Anti Malware Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Malwarebytes Anti Malware Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Malwarebytes, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Malwarebytes. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj
Polub nas na Facebooku