Jak odinstalować Malwarebytes

stworzone przez Ugnius Kiguolis - www -
12

Wsparcie klienta dla Malwarebytes

Malwarebytes to oprogramowanie zabezpieczające, które wykorzystuje kombinację behawioralnych, heurystycznych i opartych na sygnaturach metod wykrywania, aby chronić użytkowników domowych przed różnymi rodzajami ataków malware. Obecnie jest ono kompatybilne z Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, MacOS 10.10 i nowszymi, Android 4.4+, iOS 11 i nowszymi wersjami. Dzięki Malwarebytes użytkownicy mogą z łatwością chronić niemal każde urządzenie przed licznymi cyberzagrożeniami.

Możemy przedstawić szybką recenzję Malwarebytes dla zainteresowanych – to narzędzie zabezpieczające chroni twoje pliki przed zablokowaniem i przetrzymywaniem ich w celach wyłudzenia okupu, wykrywa pojawiające się cyberzagrożenia, chroni programy przed wykorzystywaniem ich przeciwko tobie i pomaga uniknąć stron z phishingiem , jak również radzi sobie z najnowszymi scamami.

Użytkownicy mogą pobrać darmową wersję Malwarebytes z oficjalnej strony. Darmowy okres próbny pozwala korzystać ze wszystkich funkcji przez 14 dni – obejmuje to ochronę w czasie rzeczywistym przed malware, atakami exploit i złośliwymi stronami internetowymi. Jednak po wygaśnięciu okresu próbnego użytkownicy nie mogą już korzystać z funkcji ochrony w czasie rzeczywistym. Mimo to antywirus w dalszym ciągu czyści komputer z już istniejących infekcji, takich jak potencjalnie niechciane programy (PUP) .

Pomimo tego niektórzy użytkownicy mogą uznać ochronę w czasie rzeczywistym za niezbędną i mogą chcieć odinstalować Malwarebytes po upłynięciu okresu próbnego. Możesz kupić wersję premium za $39.99 rocznie w wersji na jedno urządzenie. Jeśli zamierzasz wykorzystywać to oprogramowanie do usuwania malware na wielu komputerach, Malwarebytes dla domu pozwala na ochronę do pięciu urządzeń za $79.99 rocznie. Ci użytkownicy, którzy chcą zrobić trochę więcej dla swojego bezpieczeństwa i prywatności, mogą również wybrać plan Premium + Privacy za $84.99 rocznie, który obejmuje bezpłatną sieć VPN i inne przydatne funkcje.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj pełną recenzję Malwarebytes. Ci, którzy nie są już zadowoleni z antywirusa, mogą dowiedzieć się w jaki sposób odinstalować Malwarebytes postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami. Jednakże nie zalecamy pozostawiania urządzenia bez ochrony. Dlatego też po dezinstalacji Malwarebytes, natychmiast skorzystaj z innego narzędzia zabezpieczającego.

Polityka Malwarebytes dot. zwrotu kosztów 

Jeśli po zakupie wersji Malwarebytes Premium nie jesteś zadowolony z produktu, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Jednak prośba musi zostać przesłana w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. W tym celu powinieneś skontaktować się z Malwarebytes lub z platformą płatności 2CheckOut.

Użytkownicy mogą poprosić o zwrot pieniędzy za wszystkie produkty Malwarebytes for Home, włączając w to narzędzia antywirusowe dla Windows, MacOS, Androida i iOS .

Przewodnik dezinstalacji Malwarebytes

Ponieważ istnieją produkty Malwarebytes dla różnych systemów operacyjnych, nasi informatycy przygotowali szczegółowe instrukcje jak usunąć Malwarebytes zarówno z komputerów z systemem Windows, jak i komputerów Mac. Wskazówki krok-po-kroku znajdziesz poniżej.

Odinstaluj Malwarebytes z systemu Windows:

 1. Otwórz menu Start i wpisz Malwarebytes.

 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na aplikację i wybierz Odinstaluj.

 3. Otworzy się okno Panelu sterowania.

 4. Zlokalizuj wpis Malwarebytes, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj/Zmień. Malwarebytes Control Panel

 5. Kliknij Tak w wyskakującym oknie Kontrola konta użytkownika .

  Malwarebytes bypass UAC

 6. Po otwarciu kreatora dezinstalacji, wybierz Tak, by usunąć Malwarebytes.

 7. Poczekaj aż dezinstalacja się zakończy i kliknij OK, by zakończyć procedurę Finish Malwarebytes uninstall

Odinstaluj Malwarebytes z komputera Mac:

 1. Otwórz Malwarebytes i przejdź do sekcji Pomoc.

 2. Wybierz Odinstaluj anty-malware Malwarebytes.

 3. Zatwierdź procedurę dezinstalacji, klikając OK.

 4. Pozwól na ponowne uruchomienie komputera.

 5. Naciśnij Zgadzam się, by zainstalować narzędzie pomocnicze.

 6. Wprowadź nazwę i hasło administratora i postępuj zgodnie ze wskazówkami kreatora dezinstalacji.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Malwarebytes Anti Malware Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Malwarebytes Anti Malware Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Malwarebytes, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Malwarebytes posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Malwarebytes oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj