XoftSpySE Anti Spyware recenzja, darmowe pobieranie

XoftSpy Antivirus Pro (dawniej XoftSpySE anty-spyware) jest zaufanym programem antywirusowym i anty-malware stworzonym przez ParetoLogic, Inc. Jest to proste, ale i skuteczne narzędzie, które oferuje typowy zestaw funkcji pomagających ludziom usunąć spyware, wirusy, adware , keyloggery, trojany i podobne cyber infekcje. W celu sprawdzenia tego programu i jego możliwości, można pobrać darmową wersję XoftSpy AntiVirus Pro. Podobnie jak jego licencjonowana wersja, oferuje opcję głębokiego skanowania, co daje ludziom więcej szans na znalezienie konkretnych wirusów, które mogą być ukryte w tle systemu. Należy jednak wiedzieć, że skaner XoftSpy AntiVirus Pro kończąc swoją pracę, nie daje swoim użytkownikom możliwości usunięcia wykrytego złośliwego oprogramowania. Poza tym, ta wersja nie daje ochrony w czasie rzeczywistym. XoftSpy AntiVirus Pro został zastąpiony antywirusem XoftSpySE w połowie roku 2013. Jego nowe funkcje to ochrona witryn internetowych za pomoca firewall, a takze ochrona twojego konta email.

Centrum badawcze XoftSpy AntiVirus Pro review by 2spyware:

Po przeczytaniu różnych opinii w internecie, zdecydowaliśmy się pobrać XoftSpy AntiVirus Pro i przetestować go na naszych komputerach. Jak tylko zainstalowaliśmy program na nich, zauważyliśmy, żejest znacznie lepszy niż anty wirus XoftSpySE: ma dobrze zorganizowany wizualny interfejs użytkownika, oferuje częste aktualizacje oraz dostarcza szczegółowych informacji po zakończeniu sprawdzania systemu. Po uruchomieniu programu, oferuje dwie opcje: szybkie skanowanie lub pełne przeszukiwanie systemu w celu znalezienia złośliwego oprogramowania. Jeśli moment na skanowanie systemu jest dla Ciebie nie odpowiedni, możesz po prostu zaplanować skanowanie w innym czasie za pomocą XoftSpy AntiVirus Pro. Wygląda na to, że XoftSpySE Anti-spyware jest innowacyjnym narzędziem do edycji obiektów w przeglądarce, które są używane do wykrywania i eliminacji toolbarów i innych addonów, które dość aktywnie rozpowszechniają się w Internecie.

Wiec, dlaczego powinienem pobrać XoftSpy AntiVirus Pro?

XoftSpy AntiVirus Pro to proste w użyciu narzędzie, które może pomóc ludziom w skanowaniu rejestru systemu Windows, uruchomionych procesów, plików i folderów na komputerze. XoftSpy AntiVirus Pro używa dużej zdefiniowanej bazy danych, więc jego skanowania może mieć więcej zalet niż anty-malware czy innych antywirusów. Jednakże, jego zdolność do zapobiegania infiltracji wirusów lub całkowite usunięcie ich z systemu może się nie udać w niektórych przypadkach. Dlatego zalecamy stosowanie XoftSpySE Anti-Spyware w połączeniu z innymi antywirusami.

O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki