Ocena:  
  (81/100)

Hitman Pro recenzja, darmowe pobieranie

stworzone przez Linas Kiguolis - - | Rodzaj: Programy Anty-Spyware

Hitman Pro jest dobrym skanerem komputera służącym do szukania zagrożeń malware, a także resztek pozostawionych na komputerze użytkownika, które nie zostały znalezione lub też usunięcie przez zwykły program antywirusowy. Przed zakupieniem licencji tego programu ludzie mogą swobodnie używać Hitman Pro przez darmowy okres podczas którego mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności tego programu. Jeżeli komputer będzie czysty z pewnością pozwoli to zaoszczędzić. Program opiera się na działaniu w chmurza, która daje mu imponujące zdolności w zakresie wykrywania i usuwania niepotrzebnych programów malware. Hitman Pro nie spowalnia komputera i może być używany razem z innymi programami ochraniającymi komputera. Jeżeli zdecydujesz się na naprawdę komputera za pomocą programu Hitman Pro powinieneś zainstalować jego najnowszą wersję – HitmanPro 3. Tak jak jego poprzednie wersje, program jest prosty do użycia

Opinia o programie Hitman Pro napisana przez zespół 2spyware research center:

Jak tylko ściągniesz program HitmanPro 3 na swój komputer to zaoferuje ci on darmowy skan systemu lub też opcję ‚Behavioural Scan’ która sprawdzi ustawienia systemu i rozejrzy się w poszukiwaniu wirusów czy też podejrzanych plików. Często skanowanie systemu nie zajmuje dłużej niż kilka do kilkunastu minut, tak więc program jest przydatny ludziom, którzy nieustannie się spieszą i przez to potrzebują natychmiast rozwiązać problem z komputerem aby kontynuować swoją pracę. Po przeskanowaniu komputera program zwraca komunikat o zainfekowanych plikach w systemie. Nastepnie przerzuca pliki do tak zwanej chmury i ponownie je sprawca za pomocą pięciu różnych wirusów takich jak Dr.Web, Ikarus, Emsisoft, Prevx oraz G Data. Niektóre nazwy są dość powszechnie znane w świecie ochrony komputerów. Źle byłoby gdybyśmy wspomnieli, że nie musisz płacić za licencję tego programu, jeżeli się okaże że twój komputer jest bezpieczny, jest to swoisty bonus programu Hitman Pro. Jeżeli nie chcesz instalować tego pliku w systemie ponieważ sądzisz że może on wejść w konflikt z programem antywirusowym, który już masz zainstalowany na komputerze to możesz go uruchomić z poziomu wejścia USB, napędu CD czy też DVD. Jednakże możesz usunąć podejrzane pliki wtedy i tylko wtedy gdy twój komputer posiada połączenie z internetem.

Tak więc, dlaczego powinienem ściągnąć Hitman Pro?

Po dość długich rozważaniach doszliśmy do wniosku, że Hitman 3 jest świetnym rozwiązaniem dla tych ludzi, którzy chcieliby podwójnie sprawdzić swoje komputery i upewnić się że naprawde są czyste. Hitman Pro usuwa infekcje w sposób efektywny sprawdzając każdy plik. Jego darmowa wersja ma 30 dniowy okres próbny, po tym czasie niezbędne do dalszego użytkowania będzie zakupienie tego programu, co właściwie nie oznacza niewiadomo jakiej katastrofy ponieważ program jest raczej tani. Jednakże program nie oferuje ochrony komputera w czasie rzeczywistym co oznacza że jest najlepszy w połączeniu z innym programem antywirusowym. Obecna wersja programu to HitmanPro 3.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Hitman Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Hitman Pro Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Hitman Pro, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Hitman Pro. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Hitman Pro ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
Hitman Pro snapshot
Hitman Pro snapshot
O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ekspert do walki z wirusami malware, a takze oprogramowaniem szpiegujacym...

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/review-hitman-pro.html
Inne języki