Czym jest nengine.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -
nengine.dll

nengine.dll jest niebezpiecznym plikiem znanym też jako NewNext Helper Engine. Program został rozwinięty w firmie NewNextDotMe i jest powiązany z programami zakwalifikowanymi jako programy adware czy też potencjalnie niechciane programy. nengine.dll rozpoczyna swoją pracę automatycznie wtedy kiedy logujesz się do systemu Windows i rozpoczyna działanie wpisu w rejestrze o nazwie NextLive. W większości okazji jest instalowany nie przez użytkownika a przez programy trzecie. Jeżeli zacznie otrzymywać komunikaty nengine.dll lub też po prostu zauważysz ten plik w swoimi systemie to nie powinieneś go tam zostawiać.

nengine.dll jest często instalowany w systemie razem z programem znanym też jako Mobogenie. Podczas gdy ten program nie ma właściwie żadnego negatywnego wpływu na twój komputer może z łatwością powodować niechciane reklamy typu pop-up podczas sesji przeglądaniai przekierowywać użytkownika na inne niechciane strony. Właściwie nengine.dll i jego obecność na komputerze to oczywisty znak mówiący o tym, że na twój komputer dostał się niechciany program, który jest używany do celów zarobkowych. Proszę go nigdy nie pozostawiać na komputerze.

Aby usunąć nengine.dll z systemu powinieneś zawsze skanować go sprawdzonym programem ochronnym. W tym specyficznym przypadku polecamy: Reimage Reimage Cleaner Intego a następnie skorzystanie z programu SpyHunter 5Combo Cleaner. Pomoże to ci się upewnić że twój komputer zawiera tylko wolne od wirusów składniki

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html
Poradniki w innych językach

  1. Albert Kośmider pisze:
    1 września, 2014 at 10:43 am

    Dzięki za info. Właśnie to dziadostwo usunąłem antywirem 🙂

Twoja opinia na temat: nengine.dll

Pliki
Software
Porównaj