Czym jest nengine.dll? Czy powinienem go usunąć?

nengine.dll jest niebezpiecznym plikiem znanym też jako NewNext Helper Engine. Program został rozwinięty w firmie NewNextDotMe i jest powiązany z programami zakwalifikowanymi jako programy adware czy też potencjalnie niechciane programy. nengine.dll rozpoczyna swoją pracę automatycznie wtedy kiedy logujesz się do systemu Windows i rozpoczyna działanie wpisu w rejestrze o nazwie NextLive. W większości okazji jest instalowany nie przez użytkownika a przez programy trzecie. Jeżeli zacznie otrzymywać komunikaty nengine.dll lub też po prostu zauważysz ten plik w swoimi systemie to nie powinieneś go tam zostawiać.

nengine.dll jest często instalowany w systemie razem z programem znanym też jako Mobogenie. Podczas gdy ten program nie ma właściwie żadnego negatywnego wpływu na twój komputer może z łatwością powodować niechciane reklamy typu pop-up podczas sesji przeglądaniai przekierowywać użytkownika na inne niechciane strony. Właściwie nengine.dll i jego obecność na komputerze to oczywisty znak mówiący o tym, że na twój komputer dostał się niechciany program, który jest używany do celów zarobkowych. Proszę go nigdy nie pozostawiać na komputerze.

Aby usunąć nengine.dll z systemu powinieneś zawsze skanować go sprawdzonym programem ochronnym. W tym specyficznym przypadku polecamy: RegCure Pro a następnie skorzystanie z programu Reimage. Pomoże to ci się upewnić że twój komputer zawiera tylko wolne od wirusów składniki

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html

Poradniki w innych językach


  • Dzięki za info. Właśnie to dziadostwo usunąłem antywirem 🙂

Pliki
Software
Porównaj