Czym jest MSINET.OCX? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

MSINET.OCX (Microsoft Internet Transfer Control) jest bezpiecznym plikiem, który pozwala użytkownikowi na dostęp do internetu. Plik jest bardoz ważny przy przeglądaniu stron internetowych, tak więc, jeżeli zauważysz go na swoim komputerze to powinieneś go zachować. Jednakże system Windows Vista nie wspiera już MSINET.OCX co może powodować wyświetlanie komunikatów błędów:

msinet.ocx not correctly registered:file is missing or invalid

Aby skutecznie to naprawić powinieneś ściągnąć ten plik z internetu. Wysoce zalecamy ściągać pliki tylko ze sprawdzonych stron internetowych.

UWAGA!

Złośliwe pliki mogą mieć identyczne nazwy co sprawdzone odpowiedniki, tak więc powinieneś być bardzo ostrożny przy działaniu z plikiem MSINET.OCX. Często hakerzy używają tej nazwy aby skutecznie ukryć swoje złe zamiary. Wysoce zalecamy przeskanowanie systemu sprawdzonym programem antyszpiegującym jeżeli znalazłeś ten plik w folderze C:\Windows\System32! Polecamy programy z naszej stony internetowej takie jak: Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-msinet-ocx.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj