Czym jest lvcoms.exe? Czy powinienem go usunąć?

lvcoms.exe jest bezpiecznym procesem systemu Windows, który może pojawić się w systemie zaraz po zainstalowaniu jednego z tych programów: Logitech ImageStudio, Logitech QuickCam, Labtec WebCam, Logitech ClickSmart lub Pinnacle MPEG Realtime Codec. Ten plik dostarcza użytkownikowi wiele dodatków takich jak chociażby integracja kamery internetowej z Microsoft NetMeeting oraz innymi aplikacjami do służącymi do streamowania plików. lvcoms.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Program Files\Common Files.

UWAGA!

Istnieje dość duże niebezpieczeństwo tego że hakerzy nazwą stworzony przez siebie plik podobnie do innego zaufanego pliku aby wzbudzić zaufanie użytkownika. Jeżeli plik Ivcoms.exe jest zlokalizowany w folderze C:\Windows or C:\Windows\System32 to może on wzbudzać twoje podejrzenia. Aby się upewnić że twój komputer jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Do tego celu polecamy FortectIntego lub Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj