Czym jest lvcoms.exe?

lvcoms.exe

lvcoms.exe jest bezpiecznym procesem systemu Windows, który może pojawić się w systemie zaraz po zainstalowaniu jednego z tych programów: Logitech ImageStudio, Logitech QuickCam, Labtec WebCam, Logitech ClickSmart lub Pinnacle MPEG Realtime Codec. Ten plik dostarcza użytkownikowi wiele dodatków takich jak chociażby integracja kamery internetowej z Microsoft NetMeeting oraz innymi aplikacjami do służącymi do streamowania plików. lvcoms.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Program Files\Common Files.

UWAGA!

Istnieje dość duże niebezpieczeństwo tego że hakerzy nazwą stworzony przez siebie plik podobnie do innego zaufanego pliku aby wzbudzić zaufanie użytkownika. Jeżeli plik Ivcoms.exe jest zlokalizowany w folderze C:\Windows or C:\Windows\System32 to może on wzbudzać twoje podejrzenia. Aby się upewnić że twój komputer jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Do tego celu polecamy Reimage lub Malwarebytes Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-lvcoms-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj