Czym jest lvcoms.exe? Czy powinienem go usunąć?

lvcoms.exe

lvcoms.exe jest bezpiecznym procesem systemu Windows, który może pojawić się w systemie zaraz po zainstalowaniu jednego z tych programów: Logitech ImageStudio, Logitech QuickCam, Labtec WebCam, Logitech ClickSmart lub Pinnacle MPEG Realtime Codec. Ten plik dostarcza użytkownikowi wiele dodatków takich jak chociażby integracja kamery internetowej z Microsoft NetMeeting oraz innymi aplikacjami do służącymi do streamowania plików. lvcoms.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Program Files\Common Files.

UWAGA!

Istnieje dość duże niebezpieczeństwo tego że hakerzy nazwą stworzony przez siebie plik podobnie do innego zaufanego pliku aby wzbudzić zaufanie użytkownika. Jeżeli plik Ivcoms.exe jest zlokalizowany w folderze C:\Windows or C:\Windows\System32 to może on wzbudzać twoje podejrzenia. Aby się upewnić że twój komputer jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Do tego celu polecamy Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-lvcoms-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj