Czym jest lvcoms.exe? Czy powinienem go usunąć?

lvcoms.exe

lvcoms.exe jest bezpiecznym procesem systemu Windows, który może pojawić się w systemie zaraz po zainstalowaniu jednego z tych programów: Logitech ImageStudio, Logitech QuickCam, Labtec WebCam, Logitech ClickSmart lub Pinnacle MPEG Realtime Codec. Ten plik dostarcza użytkownikowi wiele dodatków takich jak chociażby integracja kamery internetowej z Microsoft NetMeeting oraz innymi aplikacjami do służącymi do streamowania plików. lvcoms.exe może zostać znaleziony w folderze C:\Program Files\Common Files.

UWAGA!

Istnieje dość duże niebezpieczeństwo tego że hakerzy nazwą stworzony przez siebie plik podobnie do innego zaufanego pliku aby wzbudzić zaufanie użytkownika. Jeżeli plik Ivcoms.exe jest zlokalizowany w folderze C:\Windows or C:\Windows\System32 to może on wzbudzać twoje podejrzenia. Aby się upewnić że twój komputer jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Do tego celu polecamy Reimage lub Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-lvcoms-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj