Pobierz oprogramowanie Malwarebytes Anti Malware

Bierz ochronę na poważnie

Checkmark certified AV-TEST OPSWAT CNET

Dziękujemy ci za pobranie oprogramowania Malwarebytes Anti Malware! Jest to wyjątkowo silna aplikacja która moze polepszyc działanie twojego komputera na wiele sposobów. Malwarebytes Anti Malware jest w stanie naprawić błędy w systemie Windows, wyeliminować wirusy z twojego komputera, a także polepszyć stabilność twojego komputera. Jest to wyjątkowa funkcjonalność która polega na tysiącach różnych komponentów które sa wykorzystywane do naprawy systemu operacyjnego i usuniecia wszelkich mozliwych wirusow, oprogramowania malware, adware a takze koni trojanskich, oprogramowania szpiegujacego a takze robaków.

UWAGA WAŻNE!

Czasami nie mozesz usunac kazdego wirusa z tylko jednym narzedziem do ochrony twojego komputera. Różnego rodzaju oprogramowanie antyszpiegujące posiada różne sygnatury wirusów tak wiec zawsze jest mozliwosc ze bedziesz potrzebowal kilku narzedzi i korzystac z tego ktore bedzie odpowiadac twoim wymaganiom. Zaraz po skorzystaniu z oprogramowania Malwarebytes Anti Malware powinienes takze skorzystac z darmowego skanera w postaci oprogramowania Reimage ktore pozwala ci az dwa razy sprawdzic komputer calkowicie za darmo. Dodatkowo polecamy ci zakup licencji oprogrmaowania jezeli to oprogramowanie wskaze aplikacje ktore zainfekowaly twoj komputer. Reimage jest dosc szeroko polecana aplikacja ktora ma swietne oceny jezeli chodzi o oceny robakow przegladarkowych, oprogramowania adware oraz innych aplikacji. Ciagle masz jakies pytania? Powiedz nam o tym. Prosze skontaktuj sie z nami pod adresem tego formularza.

CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Malwarebytes Anti Malware moze ci pomoc sprawdzic twoj komputer na obecnosc roznego rodzaju bledow jak i wirusow. Mozesz latwo usunac ten program zaraz po tym jak zakupisz platna wersje oprogramowania. Jezeli nie jestes zachwycony swoim wyborem zawsze mozesz odinstalowac oprogramowanie Malwarebytes Anti Malware z twojego komputera. Alternatywnie program moze ci pomoc z usunieciem wirusa jest aplikacja Fortect.

Jeżeli ciągle masz wątpliwości odnośnie tego czy powinienes zakupic oprogramowanie antyszpiegujace to uwazaj poniewaz rok 2017 będzie rokiem złosliwego oprogramowania, które jest w stanie szyfrować dane z twojego komputera zaraz po przeniknieciu do komputera. Celem odzyskania zablokowanych plikow uzytkownicy dosc czesto sa zmuszeni placic od okolo 300dolarów aż do 10 000 dolarów (jeśli prowadzisz swoj biznes). Zawsze taniej jest zachowac bezpieczenstwo twojego komputera niz potem zastanawiac sie jak odwrocic skutki swoich dzialan. Jezeli zostaniesz zainfekowany to powinienes oplacic techników komputerowych ktorzy przeciez nie do konca musza poradzic sobie z zadaniem walki z infekcjami na twoim komputerze

Dzięki!