Czym jest DSearchLink.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

Istnieje złośliwy plik nazywany DSearchLink.exe, który rozpowszechnia sie w sieci. Jezeli zauwazyles plik wykonywalny który działa w twoim manadzerze zadan, powinienes wiedziec ze stanowi on dla ciebie ostrzezenie odnosnie obecnosci potencjalnie niechcianych programow na twoim komputerze. Uwazaj poniewaz obecnosc DSearchLink.exe na twoim komputerze moze oznaczac zarazenie go delta-homes.com, Delta-Search.com lub innym robakiem przegladarkowym.

Mając zainstalowane tego typu programy w systemie mozesz narazic sie na powazne zagrozenia, programy moga przekierowywac na zlosliwe strony i rozpowszechniac roznego rodzaju oprogramowanie malware. Oprocz tego nie ma znaczenia to ze tego rodzaju pliki nie sa do konca zlosliwe, wiekszosc z nich jest w stanie sledzic to co robisz na swoim komputerze, zbierac dane na temat przegladania, Tego typu informacje sa zazwyczaj niepersonalne, jednakze sa one udostepniane podmiotom trzecim, jezeli zwiekszysz ilosc tego typu programow na swoim komputerze to mozesz takze zwiekszyc ilosc niechcianych reklam i narazic sie na inne problemy. Na koncu mozesz sie przekonac o tym ze twoja przegladarka nie bedzie dzialala tak sprawnie jak kiedys ze wzgledu na przenikanie oprogramowania delta homes, który blokuje sprawdzone wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, Bing i spowalnia dzialania twojej przegladarki.

Jak pewnie widzisz DSearchLink.exe jesy wyjtkowo zlosliwym programem, który jest zwiazany z podejrzana aktywnoscia twojego komputera. Jezeli bedziesz chcial sie go pozbyc moze sie okazac ze dziala on w menedzerze urzadzen i uruchamia sie razem ze startem systemu, jezeli chcesz sie go pozbyc polecamy korzystanie ze sprawdzonych narzedzi automatycznych które z pewnsocia poradza sobie z usunieciem wszystkich plikow Delta Homes. Jak juz powiedzielismy, ten robak przegladarkowy jest wyjatkowo zlosliwy i nigdy nie powinienes go uzywac do wyszukiwania. Podczas gdy niektórzy eksperci do spraw bezpieczenstwa twierdza ze robaki przegladarkowe nie sa wirusami to my sadzimy ze nie ma potrzeby narazac siebie i swojego komputera na kontakt z wirusami malware.

Aby skutecznie usunąć Delta Homes i powiazane z nim programy ze swojego komputera takie jak DSearchLink.exe powinienes skorzystac z tego typu aplikacji: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-dsearchlink-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj