Czym jest DSearchLink.exe? Czy powinienem go usunąć?

Istnieje złośliwy plik nazywany DSearchLink.exe, który rozpowszechnia sie w sieci. Jezeli zauwazyles plik wykonywalny który działa w twoim manadzerze zadan, powinienes wiedziec ze stanowi on dla ciebie ostrzezenie odnosnie obecnosci potencjalnie niechcianych programow na twoim komputerze. Uwazaj poniewaz obecnosc DSearchLink.exe na twoim komputerze moze oznaczac zarazenie go delta-homes.com, Delta-Search.com lub innym robakiem przegladarkowym.

Mając zainstalowane tego typu programy w systemie mozesz narazic sie na powazne zagrozenia, programy moga przekierowywac na zlosliwe strony i rozpowszechniac roznego rodzaju oprogramowanie malware. Oprocz tego nie ma znaczenia to ze tego rodzaju pliki nie sa do konca zlosliwe, wiekszosc z nich jest w stanie sledzic to co robisz na swoim komputerze, zbierac dane na temat przegladania, Tego typu informacje sa zazwyczaj niepersonalne, jednakze sa one udostepniane podmiotom trzecim, jezeli zwiekszysz ilosc tego typu programow na swoim komputerze to mozesz takze zwiekszyc ilosc niechcianych reklam i narazic sie na inne problemy. Na koncu mozesz sie przekonac o tym ze twoja przegladarka nie bedzie dzialala tak sprawnie jak kiedys ze wzgledu na przenikanie oprogramowania delta homes, który blokuje sprawdzone wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo, Bing i spowalnia dzialania twojej przegladarki.

Jak pewnie widzisz DSearchLink.exe jesy wyjtkowo zlosliwym programem, który jest zwiazany z podejrzana aktywnoscia twojego komputera. Jezeli bedziesz chcial sie go pozbyc moze sie okazac ze dziala on w menedzerze urzadzen i uruchamia sie razem ze startem systemu, jezeli chcesz sie go pozbyc polecamy korzystanie ze sprawdzonych narzedzi automatycznych które z pewnsocia poradza sobie z usunieciem wszystkich plikow Delta Homes. Jak juz powiedzielismy, ten robak przegladarkowy jest wyjatkowo zlosliwy i nigdy nie powinienes go uzywac do wyszukiwania. Podczas gdy niektórzy eksperci do spraw bezpieczenstwa twierdza ze robaki przegladarkowe nie sa wirusami to my sadzimy ze nie ma potrzeby narazac siebie i swojego komputera na kontakt z wirusami malware.

Aby skutecznie usunąć Delta Homes i powiazane z nim programy ze swojego komputera takie jak DSearchLink.exe powinienes skorzystac z tego typu aplikacji: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj