Czym jest conime.exe? Czy powinienem go usunąć?

conime.exe jest sprawdzonym plikiem systemowym znanym też jako Console IME. Ten wykonywalny plik Microsoftu jest używany przy procesach związanych z wprowadzaniem danych w edutorach tekstowych. W większości przypadków może być znaleziony w folderzeC:\Windows\System32 który to pochłania od 69,120 bytes do27,648 bytes pamięci komputera. Podsumowując, conime.exe pomaga ludziom w skutecznym używaniu ich klawiatur i wpisywaniu różnych kombinacji symboli. Jeżeli nei chcesz mieć problemów z tym zakresem pracy na komputerze nie powinienes usuwać tego pliku Windows.

DANGER!

Autorzy programów malware często nazywają swoje produktu na kształt tych pochodzących od firmy Microsoft. Plik conime.exe takze jest narażony na tego typu aktywność, tak więc jeżeli znajdziesz go na swoim komputerze może to oznaczać zarażenie koniem trojańskim czy też robakiem przeglądarkowym. W nawiązaniu do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa, conime.exe jest dodawany poprzez program BFGhost 1.0 koń trojański oraz W32.Slurk.A robak. Trzymanie tego typu wirusów na komputerze może być bardzo niebezpieczne ponieważ są w stanie ukraść twoje dane personalne i dać hakerom pełny dostęp do twojego zainfekowanego komputera. Aby sprawdzić zaufanie do programu conime.exe powinieneś włączyć RegCure Pro. Zalecamy także przeskanowanie systemu sprawdzonym programem antywirusowym takim jakFortectIntego czy też SpyHunter 5Combo Cleaner to pomoże ci usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj