Czym jest bridge.dll? Czy powinienem go usunąć?

bridge.dll jest pomocnikiem przeglądania (ang. browser helper object – BHO). Często znajduje się w C:\Windows\System32. Tak jak inne BHO, bridge.dll startuje wraz otwarciem przeglądarki internetowej, jeśli nie jest blokowany przez zaporę. Według pewnych źródeł, bridge.dll może być użyty przez programy reklamowe bądź szkodliwe.

bridge.dll może być wszechstronnie używany: zarówno do monitorowania przeglądarki internetowej, zamykania ważnych procesów jak i do usuwania plików. Radzimy Ci usunąć bridge.dll z Twojego komputera. Nie powinieneś jednak czynić tego ręcznie, lecz przy użyciu programów i narzędzi antywirusowych. Zalecamy użycie FortectIntego’a bądź SpyHunter 5Combo Cleaner’a.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj