Czym jest csrss.exe

csrss.exe

Csrss jest procesem systemowym, który działa cały czas w tle. Csrss jest odpowiedzialny za okna konsoli, tworzenie i usuwanie wielu procesów  i niektórych części 16-bitowego środowiska MS-DOS. Wyłączenie csrss.exe może spowodować wyłączenie się komputera, ponieważ jest “istotną” częścią systemu.

Csrss.exe kontroluje okna konsoli win32 i wielozadaniowość (działanie kilku procesów w jednej chwili). Jest to  normalny proces, ale jeśli zauważysz kilka procesów csrss w menedżerze procesów, może to być sygnał, że Twój system został zainfekowany.

Co się stanie jeśli usunę Csrss.exe?
csrss.exe jest niezbędnym elementem systemu. Nie może zostać usunięty ani zatrzymany. System nie będzie działał poprawnie bez tego procesu.

csrss.exe jest procesem systemowym, nie tworzy zagrożenia.

Uwaga! Nazwa pliku Csrss.exe jest wykorzystywana przez różne wirusy. Istnieje wiele nazw plików, które wyglądają podobnie i są bardzo złośliwe. Jeżeli widzisz procesy o nazwie zbliżonej do csrss.exe, Twój komputer może być zainfekowany. Najbardziej popularnymi złośliwymi procesami są: csrsc.exe, csrs.exe, csrsses.exe, csrssc.exe, csrse.exe. Nazwa Csrss.exe jest często używana przez różne keyloggery.

Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem Win-Spy.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem Employee Watcher.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem ICE Remote Spy.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem Is My Mate Cheating Online
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem Key Logger Buddy Pro.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem KidWatcher.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem Spy Software 4 Parents.
Plik csrss.exe jest powiązany z keyloggerem W32.Backdoor.Sokacaps.

werdykt - status pliku:

wymagana dodatkowa diagnoza
Usunwirusa.pl nasze centrum wyszukiwania zbiera i wyszukuje wszystkie informacje związane z csrss.exe. Zawsze zadajemy sobie pytanie, 'czy ten plik może być wirusem?', 'czy ta nazwa pliku jest używana poprzez program malware?', i tak dalej. Status każdego pliku jest zawsze tylko naszą opinią, którą opisujemy na podstawie naszych doświadczeń.
WYMAGANA DODATKOWA DIAGNOZA - ten status oznacza, że plik może mieć dużo wspólnego z wirusami. Zauważ że istnieje bardzo dużo niebezpiecznych plików, który mają takie same nazwy jak pliki powszechnie uważane za bezpieczne. Skorzystaj z naszych rad opisanych poniżej.

porada:

Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
więcej niż 40.000.000 pobrań!
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy SpyHunter. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes Anti Malware

Poradniki w innych językach • crss.exe

  u mnie na kompie sa 2 pliki crss.exe otwarte i nie moge otworzyc ich lokalizacji jest proces smss.exe i jego lokaliacje moge otowrzyc i jest w windows na dysku c czy crss.exe to wirus?

  nie umiem uzywac tagow wiec wysylam link 😛
  http://speedy.sh/9FCw7/obraz-crss.exe

 • qq

  czemu nie moge zakonczyc tego procesu? wyskakuje mi błąd…

 • qwerty

  csrss.exe ten proces to plik systemowy zakończenie tego procesu powoduje że twój komputer się nie włączy

 • Lool

  Mam 2 procesy w tej samej chwili lool

 • Aiden Pearce

  Ja mam proces csrss Bez ExE I uzywa 50% mojego prosesora Jak uruchamiam kompa musze go non stop wyłanczac bo mi przegrzewa komputer ktos wie co to moze byc za wirus ?? Bo wiem ze to wirus Pozdros

 • Karol

  Ja mam tyle reklam że ledwo mogę coś zobaczyć i co chwila mi się otwierają nowe okna. Mam włączony procesz scrss.axe

Software
Pliki
Polub nas na Facebooku