Czym jest wuauclt.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

Wuauclt.exe jest jednym z procesów systemowych Windows, który może być także nazwany Windows Update AutoUpdate Client, Automatic Updates or Windows Update Automatic Updates. Tak jak sugeruje jego nazwa, proces działa w tle i wyszukuje automatycznych aktualizwacji na stronie Microsoft. Wuauclt.exe jest najczęściej zlokalizowany w folderze in C:\Windows\System32 jednakże możesz go także znaleźć w manadżerze zadań kiedy czeka na pozwolenie. Program nie ma swojego widocznego okna, jego rating bezpieczeństwa jest na poziomie ok. 9%, tak więc nie stanowi dość dużego zagrożenia, nie polecamy usuwania pliku Wuauclt.exe

DANGER!

Często niesystemowe procesy mają poukrywane nazwy, aby nie zdradzać obecności programów malware i w ten sposób chronić je przed usunięciem, tak więc jeżeli widzisz w swoim systemie proces wuauclt.exe zlokalizowany w innym folderze niz: C:\Windows\System32, to istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że może być to wirus. Należy sprawdzić ten proces sprawdzonym programem służącym do detekcji pasożytów!

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-wuauclt-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj