Czym jest winlogon.exe? Czy powinienem go usunąć?

winlogon.exe jest bezpiecznym procesem, którego nie powinieneś usuwać. Jest procesem Microsoft Windows, który jest ważny do utrzymania funkcji logowania użytkownika w systemie Windows. Jednakże nie możliwe zakończenie tego procesu poprzez użycie menadżera zadań, ponieważ proces zakańcza się bardzo szybko. winlogon.exe jest dość często zlokalizowany w folderze „C:\Winnt\System32\” lub też „C:\Windows\System32\”

UWAGA!

Istnieje bardzo wiele wirusów, które chętnie ukrywają swoją obecność w systemie poprzez używanie bezpiecznych nazw plików. W nawiązaniu do ekspertów do spraw bezpieczeństwa, winlogon.exe jest używany przez takie zagrożenia jak trojan Hazzer, NS Keylogger, Captain Mnemo Pro, Suclove, Ritdoor.b, KillSec i wiele innych cyber infekcji. Jak tylko jeden z tych wirusów przeniknie do systemu to kreuje plik winlogon.exe który jest częścią bardzo poważnego zagrożenia, jednakże może pracować także w tle systemu i po cichu przeprowadzać szkodliwe działania.

Jeżeli zauważysz plik winlogon.exe nie powinieneś mieć dłużej czekać tylko szybko przeskanować system programem RegCure Pro i sprawdzić podejrzany plik

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj