Czym jest winlogon.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Gabriel E. Hall - -

winlogon.exe jest bezpiecznym procesem, którego nie powinieneś usuwać. Jest procesem Microsoft Windows, który jest ważny do utrzymania funkcji logowania użytkownika w systemie Windows. Jednakże nie możliwe zakończenie tego procesu poprzez użycie menadżera zadań, ponieważ proces zakańcza się bardzo szybko. winlogon.exe jest dość często zlokalizowany w folderze „C:\Winnt\System32\” lub też „C:\Windows\System32\”

UWAGA!

Istnieje bardzo wiele wirusów, które chętnie ukrywają swoją obecność w systemie poprzez używanie bezpiecznych nazw plików. W nawiązaniu do ekspertów do spraw bezpieczeństwa, winlogon.exe jest używany przez takie zagrożenia jak trojan Hazzer, NS Keylogger, Captain Mnemo Pro, Suclove, Ritdoor.b, KillSec i wiele innych cyber infekcji. Jak tylko jeden z tych wirusów przeniknie do systemu to kreuje plik winlogon.exe który jest częścią bardzo poważnego zagrożenia, jednakże może pracować także w tle systemu i po cichu przeprowadzać szkodliwe działania.

Jeżeli zauważysz plik winlogon.exe nie powinieneś mieć dłużej czekać tylko szybko przeskanować system programem RegCure Pro i sprawdzić podejrzany plik

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-winlogon-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj