Czym jest winlogon.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Gabriel E. Hall - -

winlogon.exe jest bezpiecznym procesem, którego nie powinieneś usuwać. Jest procesem Microsoft Windows, który jest ważny do utrzymania funkcji logowania użytkownika w systemie Windows. Jednakże nie możliwe zakończenie tego procesu poprzez użycie menadżera zadań, ponieważ proces zakańcza się bardzo szybko. winlogon.exe jest dość często zlokalizowany w folderze „C:\Winnt\System32\” lub też „C:\Windows\System32\”

UWAGA!

Istnieje bardzo wiele wirusów, które chętnie ukrywają swoją obecność w systemie poprzez używanie bezpiecznych nazw plików. W nawiązaniu do ekspertów do spraw bezpieczeństwa, winlogon.exe jest używany przez takie zagrożenia jak trojan Hazzer, NS Keylogger, Captain Mnemo Pro, Suclove, Ritdoor.b, KillSec i wiele innych cyber infekcji. Jak tylko jeden z tych wirusów przeniknie do systemu to kreuje plik winlogon.exe który jest częścią bardzo poważnego zagrożenia, jednakże może pracować także w tle systemu i po cichu przeprowadzać szkodliwe działania.

Jeżeli zauważysz plik winlogon.exe nie powinieneś mieć dłużej czekać tylko szybko przeskanować system programem RegCure Pro i sprawdzić podejrzany plik

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Pasjonat wyszukiwania wirusów komputerowych.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-winlogon-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj