Czym jest win32.exe? Czy powinienem go usunąć?

Rundll32.exe jest procesem systemu Microsoft Windows niezbędnym do prowidłowego funkcjonowania całego systemu, jest on odpowiedzialny za sprawność za ładowanie i działania za ładowanie bibliotek plików o rozszerzeniu .dll. Rundll32.exe znajduje się w każdej wersji systemu Windows, jego praca opiera się na wykorzystywaniu funkcji która jest eksportowana ze specjalnego modułu DLL. Mówiąc prostszym językiem, plik, o którym mowa wywołuje wykonanie pliku DLL i zapisuje ich biblioteki w pamięci systemu operacyjnego. Pod żadnym pozorem nie wolno ci usuwać tego procesu, jest on podstawą, esencją sprawnego działania każdego systemu operacyjnego z rodziny Windows.

Uwaga!

Programy szpiegujące, spamujące, keyloggery, trojany i wszystkie inne wirusy często chowają się za procesem rundll32.exe. Zauważ, że prawdziwy, oryginalny plik rundll32.exe jest zlokalizowany w folderze C:\\Windows\System32. Jeśli twój plik ma inną lokalizację zaleca się przeskanować cały system sprawdzonym programem antyszpiegowskim. Złośliwy plik rundll32.exe może być powiązany z wirusami, koniami trojańskimi takimi jak StartPage, ZenDown, Rebohon albo Wowcraft. Oprócz tego może być używany przez hakerów jako bot wysyłający spam.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj