Czym jest uninst.exe? Czy powinienem go usunąć?

uninst.exe

uninst.exe jest plikiem wykonywalnym, który jest związany z różnymi rodzajami potencjalnie niechcianych programów, takimi jak robaki przeglądarkowe, pliki adware czy też programy szpiegujące i inne złośliwe pliki. Ten plik jest w większości przypadków powiązany ze złośliwymi procesami i ich pasożytami a takze ich częściami, którego celem jest destruktywna postawa wobec twojego komputera. Co więcej nawet plik uninst.exe nie wykazuje żadnych niepożądanych działań, jedyne co robi to nieustannie informuje o tym, że twój komputer jest zarażony jakimś zagrożeniem. W tym wypadku powinieneś przeskanować swój komputer poważnym programem antywirusowym i usunąć tego wirusa razem ze wszystkimi komponentami.

W nawiązaniu do ekspertów ds. ochrony, uninst.exe jest powiązany z YTDownloader, VisualBee Toolbar, Bonanza Deals i innymi podobnymi aplikacjami. Tego typu programy są nazywane potencjalnie niechcianymi, programami adware czy też robakami przeglądarkowymi, tak więc nie mogą dokonać poważnych zniszczeń w twoim komputerze. Jednakże ciągle powoduje różne problemy dla swoich ofiar, zawierając w tym przekierowania na niechciane strony, komercyjne reklamy pop-up czy też spowolnienia twojego systemu i inne denerwujące aktywności.

uninst.exe będzie pracował na twoim systemie w tle i przeprowadzać denerwujące przekierowania tak długo aż go nie wyeliminujesz. Wysoce polecamy usuwanie tego typu plików, które są z tym powiązane. Aby sprawdzić stan swojego komputera polecamy wstępnie usunąć uninst.exe a nastepnie skorzystanie z RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-uninst-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj