Czym jest smss.exe? Czy powinienem go usunąć?

smss.exe

Smss.exe jest podsystemem Menedżer sesji, co widać w Menedżerze zadań systemu Windows działa na każdym komputerze. To jest prawidłowy plik, część Microsoft Windows System operacyjny, który jest odpowiedzialny za uruchomienie sesji użytkownika. To zaczyna się podczas procesu uruchamiania i dodatkowo działa na uruchomienie procesów winlogon.exe i csrss.exe, ustawienia zmiennych systemowych i innych działań. Smss.exe powstrzyma system od odpowiedzi, czy procesów winlogon.exe i csrss.exe nie kończy się zgodnie z oczekiwaniami. Nie zaleca się zatrzymanie tego procesu, jeśli jest się w c:\windows\System32\smss.exe, bo to jest wymagane dla funkcji normalny PC.

UWAGA!

Oryginalny plik smss.exe znajduje się w c:\windows\System32\smss.exe. Jednak jeśli okaże się to w innym miejscu, jest ogromne prawdopodobieństwo, że możesz mieć umowę z wirusem. Złośliwy proces smss.exe może pracować jako plik wykonywalny na uruchomienie pasożytów, ładowanie głównych składników szkodliwych programów i prowadzenie destrukcyjna ładunku. Jest znaczącą częścią niebezpiecznych pasożytów, taki pracownik Watcher, DreamAd, Wowcraft.b, YahLog, Sober.x, Gammiy, MDSA Sentinel X, KillSec i inne. Tych zagrożeń można użyć smss.exe do różnych celów, jak jego funkcje zależą od konkretnego pasożyta, który należy do. Wysoce zaleca się skanowanie systemu, usunąć wykonywalny smss.exe i zakończyć wszystkie procesy, które zaczęło.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-smss-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj