Czym jest ntvdm.exe? Czy powinienem go usunąć?

ntvdm.exe

Ntvdm.exe jest procesem systemowym związanym z rodziną Microsoft Windows Operating System. Ten proces może być też widziany pod nazwą asWindows NT DOS Virtual Machine, ponieważ jest używany do używania środowiska DOS. Program rozpoczyna swą działalność w momencie kiedy wystartujesz 16 bitowy program na swoim komputerze i zostaje w pamięci nawet po tym jak zamkniesz ten program, bo możesz na przykład zechcieć uruchomić inny taki proces w przyszłości. Tak jak wiele innych procesów systemu Windows ntvdm.exe jest zlokalizowany w folderze C: \\ Windows \ System32. Według ekspertów jest plikiem źródłowym systemu, który zabiera około 73,215 bajtów pamięci komputera. Nie zaleca się usuwania tego procesu, ponieważ ntvdm.exe jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania komputera.

Uwaga!

Niektóre wirusy są nazywane podobnie do pliku ntvdm.exe albo wręcz tak samo, zwracaj uwagę na lokację pliku i sprawdź swój komputer sprawdzonym programem antyszpiegowskim jeśli sądzisz że ten proces może być powiązanany z wirusami, spamem, albo innymi zagrożeniami płynącymi z internetu.

werdykt - status pliku:
plik bezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ntvdm-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj