Czym jest mshta.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -
mshta.exe

mshta.exe jest sprawdzonym plikiem wykonywalnym, który należy do firmy Microsoft. Program znany jest też jako Microsoft Scripting Host, który jest odpowiedzialny za wykonywanie plików html (.hta files) i poprawne wykonywanie plików w Windowsie.

Często jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32 i zajmuje około 40 bytes pamięci komputera. Podczas gdy mshta.exe nie jest plikiem systemu to nie polecamy usuwania go. W przeciwnym wypadku powinieneś się przygotować na problemy z twoim komputerem.

UWAGA!

Każdy program może otrzymać dowolną nazwę, program mshta.exe nie jest wyjątkiem. Ten sam plik może być także zaangażowany w dystrybucję pasożytów komputerowych a także odpowiedzialną pracę. Moze także stanowić zagrożenie samo w sobie.

Jeżeli zauważysz denerwujące reklamy, przekierowania na niebezpieczne strony to oznacza, że jakiś wirus używa pliku mshta.exe aby ukrywać swoją obecność na komputerze. W tym przypadku polecamy przeskanowanie tego pliku, do tego celu polecamy Reimage.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-mshta-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj