Czym jest lsm.exe? Czy powinienem go usunąć?

lsm.exe

lsm.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Local Session Manager service. Może znajdować się w systemach Microsoft Windows Vista czy też Windows 7 i najczęściej jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Jeżeli zauważysz lsm.exe, nie powinieneś marnować czasu i jak najszybciej przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Pomoże ci to znaleźć niebezpieczne pliki, a także usunąć te które okażą się niebezpieczne razem ze wszystkimi jej składnikami. Jednakże w większości przypadków lsm.exe jest uważany za sprawdzony plik systemowy, który jest odpwowiedzialny za logowanie się na komputer. Nie polecamy usuwania go.

UWAGA!

Każda program malware może otrzymać dowolną nazwę wymyśloną przez jego autorów, tak więc hakerzy mogą używać nazwy lsm.exe aby ukrywać swoje własne wirusy. Tak więc obecność pliku lsm.exe na twoim systemie może oznaczać, to że twój komputer jest czymś zainfekowany. Jeżeli znajdziezs lsm.exe na swoim komputerze i sądzisz że może byc to niebezpeiczny plik, powinieneś go przeskanować programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-lsm-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj