Czym jest lsm.exe? Czy powinienem go usunąć?

lsm.exe

lsm.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Local Session Manager service. Może znajdować się w systemach Microsoft Windows Vista czy też Windows 7 i najczęściej jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Jeżeli zauważysz lsm.exe, nie powinieneś marnować czasu i jak najszybciej przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Pomoże ci to znaleźć niebezpieczne pliki, a także usunąć te które okażą się niebezpieczne razem ze wszystkimi jej składnikami. Jednakże w większości przypadków lsm.exe jest uważany za sprawdzony plik systemowy, który jest odpwowiedzialny za logowanie się na komputer. Nie polecamy usuwania go.

UWAGA!

Każda program malware może otrzymać dowolną nazwę wymyśloną przez jego autorów, tak więc hakerzy mogą używać nazwy lsm.exe aby ukrywać swoje własne wirusy. Tak więc obecność pliku lsm.exe na twoim systemie może oznaczać, to że twój komputer jest czymś zainfekowany. Jeżeli znajdziezs lsm.exe na swoim komputerze i sądzisz że może byc to niebezpeiczny plik, powinieneś go przeskanować programem RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-lsm-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj