Czym jest lsm.exe? Czy powinienem go usunąć?

lsm.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Local Session Manager service. Może znajdować się w systemach Microsoft Windows Vista czy też Windows 7 i najczęściej jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Jeżeli zauważysz lsm.exe, nie powinieneś marnować czasu i jak najszybciej przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. Pomoże ci to znaleźć niebezpieczne pliki, a także usunąć te które okażą się niebezpieczne razem ze wszystkimi jej składnikami. Jednakże w większości przypadków lsm.exe jest uważany za sprawdzony plik systemowy, który jest odpwowiedzialny za logowanie się na komputer. Nie polecamy usuwania go.

UWAGA!

Każda program malware może otrzymać dowolną nazwę wymyśloną przez jego autorów, tak więc hakerzy mogą używać nazwy lsm.exe aby ukrywać swoje własne wirusy. Tak więc obecność pliku lsm.exe na twoim systemie może oznaczać, to że twój komputer jest czymś zainfekowany. Jeżeli znajdziezs lsm.exe na swoim komputerze i sądzisz że może byc to niebezpeiczny plik, powinieneś go przeskanować programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj