Czym jest LDMConf.exe? Czy powinienem go usunąć?

LDMConf.exe

LDMConf.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Logitech Desktop Messenger lub też LDM. Jest on w stanie przeniknąć do komputera razem ze wszystkimi produktami firmy Logitech Corporation jako darmowy serwis, który ma za zadanie wyszukiwać aktualizacje i inne wiadomości takie jak specjalne oferty firmy Logitech, promocje, aktualizacje produktów i inne tego typu rzeczy. LDMConf.exe rozpoczyna swoją pracę za każdym razem kiedy komputer jest resetowany i uzyskuje połączenie z internetem. Program pracuje w tle i nie ma żadnego widocznego okna. Program ten nie jest plikiem systemowym Windowsa, także można go z powodzeniem usunąć z systemu bez uszkodzenia go.

UWAGA!

Twórcy programów malware na każdym kroku starają się je ukryć. Czasami robią to poprzez użycie nazw innych, bezpiecznych plików. Jest to jeden z powodów dla którego zawsze powinieneś być uważny podczas kontaktu z procesami niepowiązanymi z systemem Windows. Aby się upewnić, że program LDMConf.exe jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go programem Reimage lub innym sprawdzonym programem antyszpiegującym

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ldmconf-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj