Czym jest LDMConf.exe? Czy powinienem go usunąć?

LDMConf.exe

LDMConf.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Logitech Desktop Messenger lub też LDM. Jest on w stanie przeniknąć do komputera razem ze wszystkimi produktami firmy Logitech Corporation jako darmowy serwis, który ma za zadanie wyszukiwać aktualizacje i inne wiadomości takie jak specjalne oferty firmy Logitech, promocje, aktualizacje produktów i inne tego typu rzeczy. LDMConf.exe rozpoczyna swoją pracę za każdym razem kiedy komputer jest resetowany i uzyskuje połączenie z internetem. Program pracuje w tle i nie ma żadnego widocznego okna. Program ten nie jest plikiem systemowym Windowsa, także można go z powodzeniem usunąć z systemu bez uszkodzenia go.

UWAGA!

Twórcy programów malware na każdym kroku starają się je ukryć. Czasami robią to poprzez użycie nazw innych, bezpiecznych plików. Jest to jeden z powodów dla którego zawsze powinieneś być uważny podczas kontaktu z procesami niepowiązanymi z systemem Windows. Aby się upewnić, że program LDMConf.exe jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go programem Reimage lub innym sprawdzonym programem antyszpiegującym

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-ldmconf-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj