Czym jest LDMConf.exe? Czy powinienem go usunąć?

LDMConf.exe jest plikiem wykonywalnym, który należy do Logitech Desktop Messenger lub też LDM. Jest on w stanie przeniknąć do komputera razem ze wszystkimi produktami firmy Logitech Corporation jako darmowy serwis, który ma za zadanie wyszukiwać aktualizacje i inne wiadomości takie jak specjalne oferty firmy Logitech, promocje, aktualizacje produktów i inne tego typu rzeczy. LDMConf.exe rozpoczyna swoją pracę za każdym razem kiedy komputer jest resetowany i uzyskuje połączenie z internetem. Program pracuje w tle i nie ma żadnego widocznego okna. Program ten nie jest plikiem systemowym Windowsa, także można go z powodzeniem usunąć z systemu bez uszkodzenia go.

UWAGA!

Twórcy programów malware na każdym kroku starają się je ukryć. Czasami robią to poprzez użycie nazw innych, bezpiecznych plików. Jest to jeden z powodów dla którego zawsze powinieneś być uważny podczas kontaktu z procesami niepowiązanymi z systemem Windows. Aby się upewnić, że program LDMConf.exe jest bezpieczny zaleca się przeskanowanie go programem FortectIntego lub innym sprawdzonym programem antyszpiegującym

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj