Czym jest inetinfo.exe?

inetinfo.exe

inetinfo.exe jest sprawdzonym plikiem, któy jest związany z Microsoft Internet Information Services (IIS). Tego typu program jest używany do wielu celów (wysyłanie wiadomości e-mail, hostowanie stron www i wiele innych). Jest on także odpowiedzialny za serwery proxy i inny serwis komputerowy. Tak więc, jeżeli odkryłeś na swoim komputerze inetinfo.exe to nie powinieneś usuwać tego pliku ponieważ jest on dość ważną częścią komputera i jest niezbędny do jego prawidłowej i bezpiecznej pracy. Powinieneś być zlokalizowany w folderze %SystemRoot%\System32.

UWAGA!

Każdy wirus może może dostać dowolną nazwę, w tym inetinfo.exe, który nie jest wyjątkiem w tej dziedzinie. W nawiązaniu do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa, hakerzy dość często pożyczają tego typu nazwy plików aby skutecznie ukrywać wirusy takie jak Generic PUP.z, Backdoor.Agent.AAAA, Rontokbro, ParDrop i inne tego typu zagrożenia. W tym wypadku plik ten będzie wykorzystywany do uruchamiania tego typu wirusów, ściągania innych a także ładowania niechcianych komponentów. Jeżeli myślisz, że inetinfo.exe jest plikiem działającym w tle i przeprowadzającym niechciane akcje to nie powinieneś marnować więcej czasu i zadziałać programem RegCure Pro czy też innym popularnym skanerem

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-inetinfo-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj