Czym jest inetinfo.exe? Czy powinienem go usunąć?

inetinfo.exe jest sprawdzonym plikiem, któy jest związany z Microsoft Internet Information Services (IIS). Tego typu program jest używany do wielu celów (wysyłanie wiadomości e-mail, hostowanie stron www i wiele innych). Jest on także odpowiedzialny za serwery proxy i inny serwis komputerowy. Tak więc, jeżeli odkryłeś na swoim komputerze inetinfo.exe to nie powinieneś usuwać tego pliku ponieważ jest on dość ważną częścią komputera i jest niezbędny do jego prawidłowej i bezpiecznej pracy. Powinieneś być zlokalizowany w folderze %SystemRoot%\System32.

UWAGA!

Każdy wirus może może dostać dowolną nazwę, w tym inetinfo.exe, który nie jest wyjątkiem w tej dziedzinie. W nawiązaniu do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa, hakerzy dość często pożyczają tego typu nazwy plików aby skutecznie ukrywać wirusy takie jak Generic PUP.z, Backdoor.Agent.AAAA, Rontokbro, ParDrop i inne tego typu zagrożenia. W tym wypadku plik ten będzie wykorzystywany do uruchamiania tego typu wirusów, ściągania innych a także ładowania niechcianych komponentów. Jeżeli myślisz, że inetinfo.exe jest plikiem działającym w tle i przeprowadzającym niechciane akcje to nie powinieneś marnować więcej czasu i zadziałać programem RegCure Pro czy też innym popularnym skanerem

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj