Czym jest inetinfo.exe? Czy powinienem go usunąć?

inetinfo.exe

inetinfo.exe jest sprawdzonym plikiem, któy jest związany z Microsoft Internet Information Services (IIS). Tego typu program jest używany do wielu celów (wysyłanie wiadomości e-mail, hostowanie stron www i wiele innych). Jest on także odpowiedzialny za serwery proxy i inny serwis komputerowy. Tak więc, jeżeli odkryłeś na swoim komputerze inetinfo.exe to nie powinieneś usuwać tego pliku ponieważ jest on dość ważną częścią komputera i jest niezbędny do jego prawidłowej i bezpiecznej pracy. Powinieneś być zlokalizowany w folderze %SystemRoot%\System32.

UWAGA!

Każdy wirus może może dostać dowolną nazwę, w tym inetinfo.exe, który nie jest wyjątkiem w tej dziedzinie. W nawiązaniu do naszych ekspertów do spraw bezpieczeństwa, hakerzy dość często pożyczają tego typu nazwy plików aby skutecznie ukrywać wirusy takie jak Generic PUP.z, Backdoor.Agent.AAAA, Rontokbro, ParDrop i inne tego typu zagrożenia. W tym wypadku plik ten będzie wykorzystywany do uruchamiania tego typu wirusów, ściągania innych a także ładowania niechcianych komponentów. Jeżeli myślisz, że inetinfo.exe jest plikiem działającym w tle i przeprowadzającym niechciane akcje to nie powinieneś marnować więcej czasu i zadziałać programem RegCure Pro czy też innym popularnym skanerem

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage Cleaner Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Reimage Cleaner, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage Reimage Cleaner. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-inetinfo-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj