Czym jest igfxpers.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

igfxpers.exe jest procesem niesystemowy, który uruchamia się razem z systemem komputerowym, w którym pracuje użytkownik. Program jest często instalowany jako częśćT Intel Graphics Media Accelerator Driver jest także odpowiedzialny za dodatkowe opcje konfigeracyjne rozwiązań firmy Nvidia graphics solutions. igfxpers.exe powinien być włączony nae twoim komputerze, jeżeli korzystasz z notebooka ponieważ jest w czasie rzeczywistym zmieniać rozdzielczość podczas używania stacji dokujątej czy też zewnętrznego monitora czy rzutnika. Jednakże wykorzystuje on znaczne zapasy zasobów systemu, tak więc jeżeli nie jest ci on niezbędny w pracy możesz spokojnie go usunąć.

UWAGA!

Często niesystemowe procesy mają poukrywane nazwy, aby nie zdradzać obecności programów malware, tak więc jeżeli widzisz w swoim systemie proces igfxpers.exe zlokalizowany w innym folderze niz: C:\Windows\System32, to istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że może być to wirus. Należy sprawdzić ten proces sprawdzonym programem służącym do detekcji pasożytów!

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-igfxpers-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj