Czym jest igfxpers.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -

igfxpers.exe jest procesem niesystemowy, który uruchamia się razem z systemem komputerowym, w którym pracuje użytkownik. Program jest często instalowany jako częśćT Intel Graphics Media Accelerator Driver jest także odpowiedzialny za dodatkowe opcje konfigeracyjne rozwiązań firmy Nvidia graphics solutions. igfxpers.exe powinien być włączony nae twoim komputerze, jeżeli korzystasz z notebooka ponieważ jest w czasie rzeczywistym zmieniać rozdzielczość podczas używania stacji dokujątej czy też zewnętrznego monitora czy rzutnika. Jednakże wykorzystuje on znaczne zapasy zasobów systemu, tak więc jeżeli nie jest ci on niezbędny w pracy możesz spokojnie go usunąć.

UWAGA!

Często niesystemowe procesy mają poukrywane nazwy, aby nie zdradzać obecności programów malware, tak więc jeżeli widzisz w swoim systemie proces igfxpers.exe zlokalizowany w innym folderze niz: C:\Windows\System32, to istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że może być to wirus. Należy sprawdzić ten proces sprawdzonym programem służącym do detekcji pasożytów!

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-igfxpers-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj