Czym jest IELowutil.exe? Czy powinienem go usunąć?

IELowutil.exe jest sprawdzonym plikiem systemowym, który możesz znaleźć w systemach Windows Vista lub późniejszych. Jest związany z przeglądarką Internet Explorer, która używa tego pliku do radzenia sobie z niektórymi niskopoziomowymi operacjami. Mówiąc innymi słowo, jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania przeglądarki w celu przypominania o aktualizacjach i tym podobne. Jednakże istnieje wiele osób które zgłaszają problemy z użytkowaniem swojego komputera swobodnie ze względu na problemy związane z Ielowutil.exe. Skarżą się na spowolnienia systemu i tego typu komunikaty błędów:

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application’s support team for more information.

Jeżeli ty także masz tego typu problemy powinieneś poradzić sobie z ich rozwiązaniem wykonując kilka poniższych kroków:

Przejdź do opcji Internetowych poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonce przeglądarki Internet Explorer.
Tutaj przejdź do 'Zawartość’ -> 'Web Slice’ -> Ustawienia
Teraz odhacz ”Automatycznie sprawdzaj aktualizacje feeds oraz web slice”

UWAGA!

Program IELowutil.exe rzadko kiedy może być znaleziony w sysmite Windows XP, tak więc, jeżeli go tam zauważysz może to oznaczać tyle, że twój komputera jest zagrożony tym plikiem. Autorzy programów malware mają tendencję do używania takich samych nazw plików jakie często zdarzają się w plikach systemowych w celu ukrycia swoich prawdziwych intencji. Aby skutecznie sprawdzić intencje programu IELowutil.exe powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj