Czym jest dumprep.exe? Czy powinienem go usunąć?

dumprep.exe jest sprawdzonym plikiem pochodzącym od firmy Microsoft Corporation, który jest uzywany jako narzędzie Windows Error Dump Reporting Tool. Ten proces służy do tego aby wysyłać wiadomości do firmy Microsoft dotyczące błędów w ich systemie. Z pewnością kiedyś widziałeś przycisk 'wyślij raport błędów’ kiedy przeglądarka internet Explorer, czy też sam system Windows zakończył przedwcześnie prace? dumprep.exe pomaga ci skonfigurować ten raport i skutecznie wysłać go prosto do Windows Help Center. Mimo tego, że dzieje się to wszystko w tle twojego komputera, to plik który sie tym zajmuje nie jest nierozłączną częścią systemu Windows. Dlatego też możesz go z powodzeniem usunąć poprzez menadżera zadań jak tylko stwierdzisz że pozostawienie go na twoim komputerze może mieć jakieś negatywne konsekwencje dla funkcjonowania twojego systemu Windows. Często plik znajduje się w folderze C:\Windows\System32 i zajmuje około 9,000 – 35,000 bytes pamięci

UWAGA!

Czasami hakerzy nazywają swoje wirusy, trojany czy też programy malware i inne programy, które wnikają na nasz komputer podobnie jak sprawdzone pliki, które niezmiennie od lat towarzyszą systemowi Windows. Opróćz tego, że dumprep.exe jest sprawdzonym procesem Windows to może też być wykorzystywany dla złych celów takich jak na przykład ukrywanie wirusów i inne poważne zagrożenia. Powinieneś dość starannie sprawdizć czy dumprep.exe działa w tym folderze co zawsze czyli (C:\Windows\System32). Jeżeli ten plik działa gdziekolwiek indziej jest to powód do obaw. Należy przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym, aby się upewnić że nic mu nie zagraża, do tego celu dobrze wykorzystać RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj