Czym jest dllhost.exe? Czy powinienem go usunąć?

dllhost.exe

Dllhost.exe jest uzasadnione procesu, który należy do systemu operacyjnego Microsoft Windows. Proces ten wykonywalny jest znany jako COM zastêpca, który zarządza DLL oparte aplikacji. Poza tym działa do kontroli procesów w Internet Information Services (IIS), ładuje .NET runtime i czy innych działań. Przede wszystkim rozmiar tego pliku wynosi około 5,120 bajtów i znajduje się w folderze C:\Windows\System32. Rozpoczęła się, tak szybko, jak Windows wzdryga się. Nie zaleca się zakończenie tego programu, bo to ważne dla pracy przy komputerze stabilne i bezpieczne.

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Często pasożyty używać plików z legalnych nazw, aby ukryć się w systemie. Dllhost.exe mogą również uruchomienie niektórych pasożytów składników lub systemem destrukcyjna ładunku. Nawet, jeśli plik Dllhost.exe nie robi nic, które są podejrzane, jego obecność może wskazywać, że komputer jest zainfekowany przez szczególne zagrożenie. Aby sprawdzić jest uzasadniony plik dllhost.exe, spojrzeć na jego położenie-dllhost.exe oryginalny można znaleźć w folderze C:\Windows\System32. Wiadomo, że szkodliwy plik Dllhost.exe używane przez W32.Welchia.Worm, IamBigBrother i inne pasożyty…

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-dllhost-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj