Czym jest dllhost.exe? Czy powinienem go usunąć?

dllhost.exe

Dllhost.exe jest uzasadnione procesu, który należy do systemu operacyjnego Microsoft Windows. Proces ten wykonywalny jest znany jako COM zastêpca, który zarządza DLL oparte aplikacji. Poza tym działa do kontroli procesów w Internet Information Services (IIS), ładuje .NET runtime i czy innych działań. Przede wszystkim rozmiar tego pliku wynosi około 5,120 bajtów i znajduje się w folderze C:\Windows\System32. Rozpoczęła się, tak szybko, jak Windows wzdryga się. Nie zaleca się zakończenie tego programu, bo to ważne dla pracy przy komputerze stabilne i bezpieczne.

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Często pasożyty używać plików z legalnych nazw, aby ukryć się w systemie. Dllhost.exe mogą również uruchomienie niektórych pasożytów składników lub systemem destrukcyjna ładunku. Nawet, jeśli plik Dllhost.exe nie robi nic, które są podejrzane, jego obecność może wskazywać, że komputer jest zainfekowany przez szczególne zagrożenie. Aby sprawdzić jest uzasadniony plik dllhost.exe, spojrzeć na jego położenie-dllhost.exe oryginalny można znaleźć w folderze C:\Windows\System32. Wiadomo, że szkodliwy plik Dllhost.exe używane przez W32.Welchia.Worm, IamBigBrother i inne pasożyty…

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-dllhost-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj