Czym jest dllhost.exe? Czy powinienem go usunąć?

Dllhost.exe jest uzasadnione procesu, który należy do systemu operacyjnego Microsoft Windows. Proces ten wykonywalny jest znany jako COM zastêpca, który zarządza DLL oparte aplikacji. Poza tym działa do kontroli procesów w Internet Information Services (IIS), ładuje .NET runtime i czy innych działań. Przede wszystkim rozmiar tego pliku wynosi około 5,120 bajtów i znajduje się w folderze C:\Windows\System32. Rozpoczęła się, tak szybko, jak Windows wzdryga się. Nie zaleca się zakończenie tego programu, bo to ważne dla pracy przy komputerze stabilne i bezpieczne.

NIEBEZPIECZEŃSTWO!

Często pasożyty używać plików z legalnych nazw, aby ukryć się w systemie. Dllhost.exe mogą również uruchomienie niektórych pasożytów składników lub systemem destrukcyjna ładunku. Nawet, jeśli plik Dllhost.exe nie robi nic, które są podejrzane, jego obecność może wskazywać, że komputer jest zainfekowany przez szczególne zagrożenie. Aby sprawdzić jest uzasadniony plik dllhost.exe, spojrzeć na jego położenie-dllhost.exe oryginalny można znaleźć w folderze C:\Windows\System32. Wiadomo, że szkodliwy plik Dllhost.exe używane przez W32.Welchia.Worm, IamBigBrother i inne pasożyty…

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj