Czym jest CTHELPER.EXE? Czy powinienem go usunąć?

CTHELPER.EXE

CTHELPER.EXE jest sprawdzonym plikiem wykonywalnym, który dość często może gościć w systemach Windows. Ten plik nie należy do plików źródłowych systemu Windows, jednakże nie rekomendujemy usuwania go ponieważ jest częśćią procesu, która polepsza współpracę między zainstalowanym oprogramowaniem, a kartą dźwiękową z firmy Creative Labs. Mówiąc innymi słowy CTHELPER.EXE pomaga wyprodukować dobrej jakości sterowniki dodatki i inne funkcjonalności a zarazem zacieśnia współpracę między narzędziami a sterownikami Creative. W większości przypadków CTHELPER.EXE działa w folderze C:\Windows i zajmuje około 23,100 – 29,520 bytes pamięci dyskowej

UWAGA!

Aby skutecznie chronić swoje wirusy przed usunięciem przez użytkownika hakerzy często nadają nazwy swoim procesom takie same jakich używają sprawdzone pliki systemu Windows. Tak więc, mimo tego, że cthelper.exe jest genialnym pomcnikiem to jego nazwa także może zostać wykorzystana do ukrywania poważnych niebezpieczeństw, należy się upewnić że nie jest to zagrożenie, wstępnie należy sprawdzić w jakiej lokalizacji znajduje się ten plik, często działa w folderze C:\Windows dlatego też jeżeli działa gdzieś indziej to powinieneś sprawdzić go programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-cthelper-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj