Czym jest CTHELPER.EXE? Czy powinienem go usunąć?

CTHELPER.EXE jest sprawdzonym plikiem wykonywalnym, który dość często może gościć w systemach Windows. Ten plik nie należy do plików źródłowych systemu Windows, jednakże nie rekomendujemy usuwania go ponieważ jest częśćią procesu, która polepsza współpracę między zainstalowanym oprogramowaniem, a kartą dźwiękową z firmy Creative Labs. Mówiąc innymi słowy CTHELPER.EXE pomaga wyprodukować dobrej jakości sterowniki dodatki i inne funkcjonalności a zarazem zacieśnia współpracę między narzędziami a sterownikami Creative. W większości przypadków CTHELPER.EXE działa w folderze C:\Windows i zajmuje około 23,100 – 29,520 bytes pamięci dyskowej

UWAGA!

Aby skutecznie chronić swoje wirusy przed usunięciem przez użytkownika hakerzy często nadają nazwy swoim procesom takie same jakich używają sprawdzone pliki systemu Windows. Tak więc, mimo tego, że cthelper.exe jest genialnym pomcnikiem to jego nazwa także może zostać wykorzystana do ukrywania poważnych niebezpieczeństw, należy się upewnić że nie jest to zagrożenie, wstępnie należy sprawdzić w jakiej lokalizacji znajduje się ten plik, często działa w folderze C:\Windows dlatego też jeżeli działa gdzieś indziej to powinieneś sprawdzić go programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj