Czym jest ccap.exe? Czy powinienem go usunąć?

ccap.exe jest plikiem, który jest dodawany do niektórych produktów firmy Symantec takich jak Norton Antivirus, Norton Personal Firewall i tak dalej. Program nie jest nieodłączną częścią systemu Windows, która jest dodawana do twojego systemu razem z innym oprogramowaniem. Jeżeli zainstalujesz dowolny inny produkt oferowany przez firmę Symantec powinieneś nigdy nie usuwać tego pliku. Jeżeli to zrobisz to możesz narazić się na stratę kilku ważnych wpisów w rejestrze które powodują błędy. Może to się także skończyć spowolnieniem twojego systemu.

UWAGA!

Czasami wirusy, trojany czy też inne zagrożenia mogą przypominać prawdziwe procesu systemu Windows. Jeżeli nie masz na swoim komputerze żadnych produktów firmy Symantec a jednak widzisz proces ccap.exe w swoim menadżerze zadań to nie powinieneś marnować więcej czasu tylko jak najszybciej przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym. NIe ma żadnej innej drogi jaką możesz podążać aby odróżnić od siebie te 2 pliki. Możesz także otworzyć menadżera zadań i postarać się usunąć proces, jeżeli wyskoczy ci komunikat o tym, że nie możesz tego zrobić to oznacza to że ten plik jest sprawdzony i bezpieczny. Natomiast jeżeli proces ccap.exe się zamknie to istnieje dość duże prawdopodobieństwo tego że twój komputer został zainfekowany.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj