Czym jest bored.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Julie Splinters - -

Bored.exe jest złośliwym procesem kojarzonym z B.O.R.E.D. 0.2 trojan. Ten nielegalny proces może zostać znaleziony jako potencjalna aplikacja działająca w tle która nie czyni nic złego i powoduje różne działanie podczas prób dokonania szkód na twoim komputerze. Pamiętaj o tym że B.O.R.E.D. 0.2 trojan, a właściwie jest obecność na twoim komputerze oznacza naprawdę poważne problemy dla właściciela systemu. Bądź pewien, ze będzie to miało przełożenie na wyciek takich danych jak loginy, hasła, dane bankowe i inne poważne informacje.

Jeżeli widzisz na swoim komputerze plik bored.exe nie powinieneś marnować więcej czasu i usunąć go jak najszybciej. Wysoce zalecamy sprawdzenie swojego komputera sprawdzonym programem antywirusowym takim jak Reimage lub też innym sprawdzonym programem antymalware.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj