Czym jest bored.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Julie Splinters - -

Bored.exe jest złośliwym procesem kojarzonym z B.O.R.E.D. 0.2 trojan. Ten nielegalny proces może zostać znaleziony jako potencjalna aplikacja działająca w tle która nie czyni nic złego i powoduje różne działanie podczas prób dokonania szkód na twoim komputerze. Pamiętaj o tym że B.O.R.E.D. 0.2 trojan, a właściwie jest obecność na twoim komputerze oznacza naprawdę poważne problemy dla właściciela systemu. Bądź pewien, ze będzie to miało przełożenie na wyciek takich danych jak loginy, hasła, dane bankowe i inne poważne informacje.

Jeżeli widzisz na swoim komputerze plik bored.exe nie powinieneś marnować więcej czasu i usunąć go jak najszybciej. Wysoce zalecamy sprawdzenie swojego komputera sprawdzonym programem antywirusowym takim jak Reimage lub też innym sprawdzonym programem antymalware.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.

O autorze

Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-bored-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj