Czym jest bored.exe? Czy powinienem go usunąć?

Bored.exe jest złośliwym procesem kojarzonym z B.O.R.E.D. 0.2 trojan. Ten nielegalny proces może zostać znaleziony jako potencjalna aplikacja działająca w tle która nie czyni nic złego i powoduje różne działanie podczas prób dokonania szkód na twoim komputerze. Pamiętaj o tym że B.O.R.E.D. 0.2 trojan, a właściwie jest obecność na twoim komputerze oznacza naprawdę poważne problemy dla właściciela systemu. Bądź pewien, ze będzie to miało przełożenie na wyciek takich danych jak loginy, hasła, dane bankowe i inne poważne informacje.

Jeżeli widzisz na swoim komputerze plik bored.exe nie powinieneś marnować więcej czasu i usunąć go jak najszybciej. Wysoce zalecamy sprawdzenie swojego komputera sprawdzonym programem antywirusowym takim jak FortectIntego lub też innym sprawdzonym programem antymalware.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Julie Splinters
Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj