Czym jest BabMaint.exe? Czy powinienem go usunąć?

BabMaint.exe (znany też jako asbabmaint.x lub redirect.js) jest szeroko znany jako plik wykonywalny, który jest powiązany ze złośliwymi dodatkami do przeglądarek, które są znane z przejmowania kontroli nad przeglądarkami Internet Explorer, Google Chrome oraz Mozilla Firefox a takze innych przegladarek. Najbarzdiej niebezpieczny program to delta-homes.com. Powinienes go definitywnie unikac, jak tylko zacznie ci przeszkadzac swoimi przekierowaniami na nieznane strony, a takze generowac zlosliwe reklamy pop-up przepełnione złośliwymi linkami. Jego aktywnosc moze dotyczyc wszystkich przegladarek obecnych w twoim systemie.

Niestety delta-homes.com wraz ze swoimi przekierowaniami to nie najgrozniejsza rzecz. Duza gorsza rzecza sa robaki przegladarkowe, które sa zdolne do sledzenia uzytkownika i zbierania o nim danych w postaci najczesciej odwiedzanych stron, danych wpisanych na stronach i tym podobne. Oprocz tego program jest zdolny do przechwytywania takich informacji jak adres email, lokalizacja twojego komputera, adres IP i tak dalej. Jezeli nie chcesz ujawniac tego typu informacji powinienes usunac oprogramowanie BabMaint.exe ze swojego komputera.

Oprócz tego wygląda na to że ten program może być wykorzystywany przez inne robaki przeglądarkowe takie jak Babylon toolbar [Babylon toolbar], 22find virus [22find virus] oraz mixidj.delta-search.com [mixidj.delta-search.com]. Tego typu programy znane sa z bycia robakami przegladarkowymi i dokonywania niechcianych aktywnosci, tak wiec powinienes ich unikac i najlepiej pozbyc sie ich tak szybko jak to tylko mozliwe. W przeciwnym razie mozesz skonczyc z podejrzanymi stronami pojawiajacymi sie na twoim komputerze, które beda przepelnione duza iloscia podejrzanych tresci.

Niestety, tego typu zachowanie ciagle nie jest niczym ograniczane. Jedyna rzecza ktora brzmi obiecujaco jest to ze coraz to wiecej programow antyszpiegujacych dodaje ten program do swojej listy wirusow. Jezeli chcialbys upewnic sie czy tez po prostu sprawdzdic czy twoj komputer ma zainstalowane oprogramowanie BabMaint.exe powinienes przeskanowac go oprogramowaneim: FortectIntego. Mozesz takze posluzyc sie ta aplikacja do usuniecia BabMaint.exe i powiazanych z nim robaków przeglądarkowych.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj