Czym jest rstrui.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Julie Splinters - -

rstrui.exe jest sprawdzonym plikiem systemowym, który jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\System32. Proces jest odpowiedzialny za przywracanie systemu oraz wymagany do poprawnego działania twojego komputera. Jednakże badzo wielu ludzi skarży się na błędy w progarmie rstrui.exe. Potwierdza to tylko to, że tego typu komunikaty starają się manualnie stworzyć punkt przywracania systemu.

Rstrui has caused an error in RSTRUI.EXE.
Rstrui will now close.

If you continue to experience problems, try restarting your computer.

W nawiązaniu do firmy Microsoft informuje, że możesz dość łatwo przezwyciężyć ten problem posługując się takimi krokami.

  1. Upewnij się, że data w twoim systemie jest dobrze ustawiona, w tym celu przejdź do menu Data/Czas w Panelu Sterowania
  2. Przejdź do menu Start, ustawienia, przejdź do ikony system.
  3. Kliknij ikonkę zmian,
  4. Znajdź plik systemowy
  5. Przejdź do zakładki rozwiązywanie problemów
  6. Wybierz miejsce z opcją Wyłączanie opcji przywracania systemy
  7. Wybierz OK po czym kliknij zamknij i zrestartuj swój komputer jeżeli zobaczysz taki komunikat.
  8. Po tym jak zresetujesz swój komputer ponownie przejdź przez punkty 2-6 i wyłącz przycisk wyłączania punktu przywracania systemu. Następnie ponownie zresetuj swój komputer

UWAGA!

Dość często autorzy programó malwae starają się używać takich samych nazw plików w celu ukrycia informacji o prawdziwych zamiarach swoich plików. Jeżeli znajdziesz plik rstrui.exe w innym folderze niż C:\Windows\System32, to twój komputer mógł zostać zainfekowany tym wirusem. W tym przypadku zaleca się przeskanowanie komputera sprawdzonym programem antyszpiegującym tak szybko jak to tylko możliwe

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage

O autorze

Julie Splinters - Specjalistka od usuwania oprogramowania malware

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-rstrui-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj