Czym jest hkcmd.exe? Czy powinienem go usunąć?

Hkcmd.exe jest procesem systemu który jest związany z modułem Hotkey Command Module dla Intel Graphics Cotrolllers. Klasycznie, plik ten jest zlokalizowany w folderze „C”\ WINNT\ System32\” w windowsie NT/2000 albo też w folderze „C: \\ Windows \ System32\” dla systemu windows XP. Jest to wyjątkowo przydatny moduł dla ludzi którzy nie lubią spędzać swojego czasu na poruszaniu kursorem myszy i lubią zamiast tego porozumiewać się z komputerem za pomocą skrótów klawiaturowych. Nie jest to proces niezbędny dla działania komputera, może być on spokojnie usunięty jeśli tylko użytkownik sobie tego zażyczy. Jednakże jeśli zdecydujemy się na taki krok nie będziemy mogli używać skrótów klawiszowych związanych z modułem Intel Hotkey Command

Uwaga!

Programiści zajmujący się tworzeniem wirusów często nazywają je w podobny sposób jak to ma miejsce w plikach źródłowych systemu windows, robią to w celu stworzenia pozorów, zakamuflowania obecności wirusa. Plik hkcmd.exe może być używany do współpracy z program spamującym Pahatia. Jeśli nie masz zainstalowanej karty Intel video na swoim komputerze obecność pliku hkcmd.exe może oznaczać że twój komputer jest zarażony. Zwróć uwagę na lokację pliku i przeprowadź pełny skan systemu programem antyszpiegującym, aby upewnić się że twój komputer jest bezpieczny.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Poradniki w innych językach
Pliki
Software
Porównaj