Czym jest explorer.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Jake Doevan - -
explorer.exe

explorer.exe jest sprawdzonym i wiarygodnym plikiem, który należy do programu Microsoft Windows OS. Proces może być także znany jako Windows Explorer, który jest niezbędny do przeglądania folderów w Microsoft Windows.

explorer.exe i rozpoczyna swoją pracę tak szybko jak tylko uruchomisz Windows Explorer i rozpoczniesz przechodzenie między swoimi folderami C:\ Windows.

Pytania dotyczące explorer.exe

explorer.exe jest bardzo poważnym plikiem systemowym systemu Windows, który jest odpowiedzialny za poważne zadania. Nie polecamy usuwania go.

Wielu doświadczonych hakerów stara się ukryć swoje programy malware i przez to używają nazw plików systemowych takich jak na przykład explorer.exe.

Jeżeli wierzyc naszym ekspertom do do spraw bezpieczeństwa, ten plik wykonywalny może się ujawnić fakt, że komputer został zaatakowany przez CoolWebSearch.time, keylogger DlDer, W32.HLLW.Cult.H, W32.HLLW.Gaobot.AZ i innych niebezpiecznych programów. Aby skutecznie sprawdzić plik polecamy przeskanować komputer programem Reimage.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Jake Doevan
Jake Doevan - Życie jest za krótkie na walke z wirusami komputerowymi

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-explorer-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj