Czym jest DeltaTB.exe? Czy powinienem go usunąć?

Czy ostatnimi czasy zauważyłeś pracę DeltaTB.exe na swoim komputerze? Jezeli tak to sprawdz prosze swoje przegladarki (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari i inne) mozliwe jest to ze pokazuja one zmienione wyniki wyszukiwania zamiast twojej strony domowej lub tez domyslnej wyszukiwarki widnieje strona delta-homes.com. Proszę nie ignorować tego stanu rzeczy ponieważ jest to wyjątkowo podejrzana strona, należąca do kategorii robaków przeglądarkowych. W rezultacie moze ona generowac śledzenie twojego przegladania, generowac przekierowania na podejrzane strony, pokazywac zmienione wyniki wyszukiwania ktore sa przepelnione reklamami pop-up i tym podobne. Po kliknieciu na reklamy Delta Homes mozesz sciagnac na swoj komputer wiele podejrzanych programow.

W większości przypadków, DeltaTB.exe jest powiązana z komponentami, które rozpowszechniają się razem z oprogramowaniem bundling. Tego typu metody dystrybucji plików dość aktywnie rozpowszechniają oprogramowanie adware, robaki przeglądarkowe oraz inne potencjalnie niechciane programy, które ciagle nie sa wirusami. Mimo tego setki systemów zostało już zarazonych tymi programami. Zaraz po ich instalacji DeltaTB.exe jest przechowywany w folderze 'C:\Program Files\delta\delta’. Proszę poszukać go na swoim komputerze i sprawdzenei czy ten podejrzany program widnieje na twoim komputerze i usuniecie go tak szybko jak to tylko mozliwe, ze wzgledu na zagrozenie jakie stanowi i działania jakie podejmuje na twoim komputerze.

Jeżeli przeskanujesz program DeltaTB.exe sprawdzonym oprogramowaniem antyszpiegującym może on wyświetlać nazwy takie jak: W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Możesz naprawić swój komputer i pozbyć się denerwujących plików z pomocą tych programów FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Software
Porównaj