Czym jest DeltaTB.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

Czy ostatnimi czasy zauważyłeś pracę DeltaTB.exe na swoim komputerze? Jezeli tak to sprawdz prosze swoje przegladarki (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari i inne) mozliwe jest to ze pokazuja one zmienione wyniki wyszukiwania zamiast twojej strony domowej lub tez domyslnej wyszukiwarki widnieje strona delta-homes.com. Proszę nie ignorować tego stanu rzeczy ponieważ jest to wyjątkowo podejrzana strona, należąca do kategorii robaków przeglądarkowych. W rezultacie moze ona generowac śledzenie twojego przegladania, generowac przekierowania na podejrzane strony, pokazywac zmienione wyniki wyszukiwania ktore sa przepelnione reklamami pop-up i tym podobne. Po kliknieciu na reklamy Delta Homes mozesz sciagnac na swoj komputer wiele podejrzanych programow.

W większości przypadków, DeltaTB.exe jest powiązana z komponentami, które rozpowszechniają się razem z oprogramowaniem bundling. Tego typu metody dystrybucji plików dość aktywnie rozpowszechniają oprogramowanie adware, robaki przeglądarkowe oraz inne potencjalnie niechciane programy, które ciagle nie sa wirusami. Mimo tego setki systemów zostało już zarazonych tymi programami. Zaraz po ich instalacji DeltaTB.exe jest przechowywany w folderze ‚C:\Program Files\delta\delta’. Proszę poszukać go na swoim komputerze i sprawdzenei czy ten podejrzany program widnieje na twoim komputerze i usuniecie go tak szybko jak to tylko mozliwe, ze wzgledu na zagrozenie jakie stanowi i działania jakie podejmuje na twoim komputerze.

Jeżeli przeskanujesz program DeltaTB.exe sprawdzonym oprogramowaniem antyszpiegującym może on wyświetlać nazwy takie jak: W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Możesz naprawić swój komputer i pozbyć się denerwujących plików z pomocą tych programów Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Plumbytes Anti-MalwareNorton Internet Security.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-deltatb-exe.html

Poradniki w innych językach


Software
Porównaj