Czym jest deltaTlbr.dll? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

deltaTlbr.dll jest wyjątkowo podejrzaną aplikacją, której autorem jest zespół Montera Technologies LTD. Firma jest znaan z opublikowania pięciu róznych wersji, gdzie ostatnia z nich posiada sygnaturę 1.8.20.0. Program jest instalowany w systemie razem z robakiem delta-homes.com i zachowuje się podobnie jak narzędzie pomocy w przeglądarce. W tym momencie deltaTlbr.dll jest kompatybilna tylko z przeglądarką Internet Explorer, tak więc, jezeli zauważysz robaka Delta Homes na swojej przegladarce, powinieneś także być w stanie znaleźć go w bibliotece C:\Program Files. Przeciętny rozmiar tego pliku to około 300.21KB

Oczywistym wydaje się fakt, że powinieneś usunąć deltalbr.dll i powiązane z nim komponenty ze swojego komputera tak szybko jak to tylko możliwe ze względu na dużą ilość negatywnych rzeczy jaką może generować. Pierwszą z nich są zmiany w twoim systemie. Dotarliśmy do dużej liczby przykładów, że delta-homes.com jest w stanie zmienić stronę startową, domyślną wyszukiwarkę, stronę nowej karty a także zmieniać ustawienia systemu bez zgody użytkownika. Dodatkowo program może dość łatwo zablokować wyszukiwarki Google, Yahoo oraz Bing i uniemożliwić ci korzystanie z nich, starając się w ten sposób przekonać cię do korzystania z Delta Homes Search tak często jak to tylko możliwe. Nie ma znaczenia to że strona oprogramowania nie ma w sobie nic szczególnego, jednak jedna rzecz nie daje nam spokoju odkąd dowiedzieliśmy się o jej istnieniu. Proszę pamiętać o tym że Delta-homes.com jest stroną wspieraną przez reklamy, która może pokazywać przekłamane wyniki wyszukiwania i przekierowywać cię na podejrzane witryny. Dodatkowo może także przeszkadzać ci pokazując denerwujące reklamy pop-up, które wyświetla tylko w jednym celu – stara się przekierować cię na odpowiednie strony. Na końcu warto dodać że deltaTlbr.dll może spowodować wolniejszą pracę twojego komputera, widoczne pogorszenie sprawności widać w działaniu przeglądarek (póki co tylko Internet Explorer)

Podsumowując, powinieneś czym prędzej usunąć ze swojego komputera deltaTlbr.com i inne złośliwe pliki, które mogą być powiązane z delta-homes.com, Delta Toolbar i tym podobnymi robakami. W tym celu przeprowadź pełny skan systemu za pomocą zaaktualizowanego oprogramowania antyszpiegującego. Po przetestowaniu kilku z nich okazało się że, Reimage jest najlepszą opcją do usuwania tego typu zagrożeń z twojego komputera.

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-deltatlbr-dll.html

Poradniki w innych językach


Software
Porównaj