Czym jest deltasrv.exe? Czy powinienem go usunąć?

stworzone przez Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe jest złośliwym plikiem wykonywalnym, który jest powiązany z oprogramowaniem delta-homes.com. W rzeczywistości jego główną częścia tego oprogramowania, tak więc możesz przeskanować swój komputer sprawdzony oraz zaaktualizowanym oprogramowaniem antyszpiegującym zaraz po tym jak włączysz swój manadżer urządzeń. Programy służące bezpieczenstwu najczesciej wykrywaja oprogramowanie deltasrv.exe jako HW32.Laneul, Application.Win32.Agent~A i tym podobne. Najczesciej jest on zlokalizowane w C:\ProgramFiles\delta\delta. Mozesz pobrać je na swój komputer podobnie jak Delta Homes hijacker – razem z obcym oprogramowaniem. Aby chronic siebie i swój komputer powinienes zaczac zwracac wiecej uwagi na instalacje oprogramowania freeware. Mozesz to zrobic korzystajac z instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i odznaczajac Delta Homes Toolbar, Delta Homes i inne powiązane z nimi komponenty.

Raz zainstalowany w systemie deltasrv.exe jest uzywany do uruchamiania oprogramowania malware lub tez niektorych jego komponentów. Obecnosc tego programu swiadczy o zarazeniu twojego komputera wirusem Delta-homes, który moze pokazywac sie na wiekszosci przegladarek (Internet Explorer, Mozilla Firefox i wiele innych) zaraz po tym jak ofiara zresetuje swój komputer. Jak tylko program dostanie taka mozliwosc z pewnsocia zacznie przekierowywac cie na podejrzane witryny. Dodatkowo moze pokazywac komercyjne tresci, dane ktore wpisujesz na swoim komputerze, adres twojego komputera, lokalizacja. Tego typu dane sa niepersonalne, jednakze nie ma zadnej gwarancji ze nie zostana one przekazane dalej obcym programom.

Nie ma zadnej watpliwosci ze powinienes usunac aplikacje deltasrv.exe ze swojego komputera. Mozesz pozbyc sie tego oprogramowania korzystajac z pelnego skanu systemu za pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego. Sądzimy że w tym konkretnym przypadku powinienes skorzystac z oprogramowania Reimage które doskonale poradzi sobie z tego typu zagrozeniem

werdykt - status pliku:
plik niebezpieczny
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes

O autorze

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Poradniki w innych językach


Software
Porównaj