Czym jest deltasrv.exe? Czy powinienem go usunąć?

deltasrv.exe jest złośliwym plikiem wykonywalnym, który jest powiązany z oprogramowaniem delta-homes.com. W rzeczywistości jego główną częścia tego oprogramowania, tak więc możesz przeskanować swój komputer sprawdzony oraz zaaktualizowanym oprogramowaniem antyszpiegującym zaraz po tym jak włączysz swój manadżer urządzeń. Programy służące bezpieczenstwu najczesciej wykrywaja oprogramowanie deltasrv.exe jako HW32.Laneul, Application.Win32.Agent~A i tym podobne. Najczesciej jest on zlokalizowane w C:\ProgramFiles\delta\delta. Mozesz pobrać je na swój komputer podobnie jak Delta Homes hijacker – razem z obcym oprogramowaniem. Aby chronic siebie i swój komputer powinienes zaczac zwracac wiecej uwagi na instalacje oprogramowania freeware. Mozesz to zrobic korzystajac z instalacji zaawansowanej czy tez instalacji uzytkownika i odznaczajac Delta Homes Toolbar, Delta Homes i inne powiązane z nimi komponenty.

Raz zainstalowany w systemie deltasrv.exe jest uzywany do uruchamiania oprogramowania malware lub tez niektorych jego komponentów. Obecnosc tego programu swiadczy o zarazeniu twojego komputera wirusem Delta-homes, który moze pokazywac sie na wiekszosci przegladarek (Internet Explorer, Mozilla Firefox i wiele innych) zaraz po tym jak ofiara zresetuje swój komputer. Jak tylko program dostanie taka mozliwosc z pewnsocia zacznie przekierowywac cie na podejrzane witryny. Dodatkowo moze pokazywac komercyjne tresci, dane ktore wpisujesz na swoim komputerze, adres twojego komputera, lokalizacja. Tego typu dane sa niepersonalne, jednakze nie ma zadnej gwarancji ze nie zostana one przekazane dalej obcym programom.

Nie ma zadnej watpliwosci ze powinienes usunac aplikacje deltasrv.exe ze swojego komputera. Mozesz pozbyc sie tego oprogramowania korzystajac z pelnego skanu systemu za pomoca sprawdzonego oprogramowania antyszpiegującego. Sądzimy że w tym konkretnym przypadku powinienes skorzystac z oprogramowania FortectIntego które doskonale poradzi sobie z tego typu zagrozeniem

Oferta
zrób to teraz!
Download
Fortect Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z macOS
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Fortect Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Fortect Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Fortect Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Fortect, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Poradniki w innych językach
Software
Porównaj