UsuńWirusa przedstawia ReviewedbyPro - nową stronę walczącą z malware!

Centrum wiadomości i recenzji związanych z cyberbezpieczeństwem

We wrześniu tego roku powstała nowa stron przeciwko cyberprzestępcom. Jest to Reviewedbypro.com – miejsce, w którym specjaliści-pasjonaci dzielą się swoimi opiniami na temat najpotężniejszych rozwiązań anty-malware.

Gdy nowe wirusy milionami pojawiają się w sieci (a nawet dziennie!), warto rozejrzeć się za dobrym anrzędziem. Bez niego możesz paść ofiarą wirusa już pierwszego dnia przeglądania internetu, uszkodzić sprzęt i pozwolić hakerom na kradziez danych!

Cyberniebezpieczeństwa znacznie róznią się między sobą działaniem. Cel jest jednak ten sam – narażenie użytkownika na straty. Na przykład, ransomware są tworzone by wyłudzać pieniądze poprzez szyfrowanie plików i żądanie okupu za odblokowanie tychże.

Trojany mogą wniknąć do systemu jako podobno bezpieczne pliki i umożliwić hakerowi przejęcie kontroli nad komputerem. Nawet adware może narobić bólu, spamując twoją przeglądarkę wyskakującymi okienkami, reklamami i banerami do momentu, aż korzystanie ze sprzętu będzie niemożliwe.

Szukasz dobrego oprogramowania do cyber-bezpieczeństwa?

ReviewedbyPro może pomóc Ci nie zagubić się w świecie aplikacji tego typu. Opublikowane tutaj recenzje pomogą Ci w wyborze najlepszych narzędzi do Twoich potrzeb.

Jest także sekcja poświęcona pobieraniu, instalacji i użytkowaniu oprogramowania – wliczając w to poradniki i instrukcje. By dokonać najlepszej decyzji, mozesz też znaleźć tutaj tabele porównujące najwazniejsze funkcje programów.

Jako, że zespół Reviewed by Pro mocno wierzy w prywatność użytkownika,oferuje także szeroki wachlarz recenzji VPNów (Wirtualnych Sieci Prywatnych). VPN pozwala Ci na bezpieczne przeglądanie sieci z pomocą publicznych WiFi i zapobiega cyberzagrożeniom przy wykonywaniu pracy zdalnie w kawiarniach czy restauracjach.

Z taką liczbą recenzji oraz porównań VPNów, będziesz w stanie sprawdzić ceny, dodatkowe cechy czy też inne informacje z nimi związane.

Jeśli już wybrałes swoje oprogramowanie, możesz sprawdzić sekcję Newsów na stronie ReviewedbyPro.com, by dowiedzieć się o najświeższych atakach malware oraz sposobach na ich zapobieganie.

Podsumowanie na temat ReviewedbyPro

Jeśli masz pytania na temat bezpieczeństwa, prywatności lub podobny, nie wahaj się zapytać ekspertów ze strony. Istnieje na niej w prawym, górnym rogu specjalna sekcja ASK, gdzie możesz zamieścić swoje pytanie.

Co więcej, możesz przeczytać wcześniejsze pytania i podzielić się swoimi omysłami w komentarzach. Pamiętaj, że aby zamieścić komentarz, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu.

Nie czekaj więc i odwiedź witrynę stworzoną przez ludzi, którzy dbają o twoje bezpieczeństwo i prywatność.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Mózg

Ugnius Kiguolis jest profesjonalnym analitykiem malware, który jest także założycielem i właścicielem UsuńWirusa. W chwili obecnej pełni też

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach
Pliki
Software
Porównaj