Restoro recenzja

Restoro – wysoce zalecane narzędzie naprawcze systemu przeznaczone dla systemu operacyjnego Windows

Restoro – świetne narzędzie reperujące komputer i usuwające malware. Gdy market jest wypełniony tysiącami produktów obiecujących naprawić błędy komputera i usunąć malware, może być ciężko wybrać tą aplikację, która najlepiej Tobie podpasuje. Niektóre programy mogą zaś uczynić dużo więcej niż inne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej poręcznej aplikacji zapoznaj się z recenzją Restoro znajdującą się poniżej.

Profesjonalny program naprawiający komputer Restoro działa jako program typu wszystko-w-jednym, zdolny do przywracania uszkodzonych bądź brakujących wpisów rejestru, naprawy ustawień, usuwania śmieci, czyszczenia wadliwych plików, itd. Działanie to znacznie podnosi stabilność sprzętu i drastycznie podnosi jego prędkość – pozwala to użytkownikom na radość z komputera wolnego od problemów. 

Naprawa komputera z pomocą Restoro jest banalna z powodu stosowania przez program pewnej technologii – posiada on zdalną bazę autentycznych i zaktualizowanych plików Windowsa, które mogą zastąpić uszkodzone pliki na skanowanym systemie. Baza ta jest stale aktualizowana – nie ma więc powodów do niepokojenia się przedawnionymi danymi.

Aplikacja ta jest też świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o usuwanie adware, porywaczy przeglądarki, ransomware, trojanyów, keyloggerów i innych złośliwych aplikacji. Regeneracja po ataku wirusa może być ciężkim zadaniem – Restoro może być świetną pomocą w osiągnięciu tego celu.

Podsumowując, Restoro jest świetnym narzędziem zarówno dla informatycznych guru, jak i dla mniej obeznanych z technologią użytkowników – interfejs aplikacji jest prosty w użyciu. Dodatkowo, użytkownicy mogą cieszyć się wielozadaniowym narzędziem za rozsądną cenę. 

Restoro jest rozwijane przez doświadczony zespół informatyków

Restoro jest dość nowe na rynku – po raz pierwszy pojawiło się w 2018 roku. Bez względu na to, zespół deweloperski składa się z programistów i ekspertów informatycznych, a zespół rozwojowo-badawczy stale pracuje nad ulepszeniami i nowymi możliwościami, poszerzając wachlarz funkcji oprogramowania.

Zespół Restoro poświęca się dla swoich użytkowników i trzyma się swoich zasad: Szczerości i Wiarygodności, Innowacji i Prostoty. Co więcej, użytkownicy mogą skontaktować się ze wsparcie technicznym dzwoniąc pod numer 1-888-658-5291 bądź korzystając z funkcji czatu.

Instalacja, działanie i cena Restoro

Restoro installation

Użytkownicy mogą pobrać Restoro pod Windows 10 z oficjalnej strony programu. Proces pobierania i instalacji jest prosty – po prostu zastosuj się do instrukcji znajdujących się na ekranie. Cała procedura nie zajmuje nawet minuty – będziesz mógł więc zacząć korzystać z oprogramowania w mgnieniu oka. Nie ma też żadnego dodatkowego oprogramowania zabundlowanego w instalatorze, dzięki czemu można zainstalować Restoro bez obaw, że na komputerze pojawi się jakaś niepożądana aplikacja.

Pierwotny skan składa się z:

  • Pełnego skanu systemu, zaczynanego od razu po zakończeniu instalacji. By móc w pełni korzystać z możliwości programu, najpierw kompiluje on dane techniczne o komputerze – procesorze, płycie głównej, modułach pamięci, karcie graficznej oraz lokalnych sterownikach. Raport Restoro zawiera również całkowitą pojemność dysku oraz wolne miejsce, temperaturę procesora oraz inne parametry..
  • Restoro następnie szuka problemów związanych ze stabilnością, takich jak awarie aplikacji z ostatnich paru miesięcy. Wykrywa tak problematyczne aplikacje, które mogą skutkować niestabilną pracą systemu. Dodatkowo, program skanuje Rejestr Windows w poszukiwaniu uszkodzonych bądź brakujących kluczy rejestru.
  • Na koniec, Restoro skanuje system pod kątem istnienia złośliwych aplikacji oraz możliwych uszkodzeń przez nie wykonanych. Poszukuje on trojanów, robaków i innych pasożytów. W taki sposób, użytkownicy mogą automatycznie usunąć malware z pomocą Restoro.

Wyniki tego skanu upubliczniane są za darmo. Użytkownicy, którzy chcą automatycznie naprawić znalezione błędy, muszą zakupić wersję zlicencjonowaną. Cena Restoro jest bardzo uczciwa – szczególnie, jeśli chcesz zakupić parę dodatkowych kopii na inne komputery. 

Na chwilę obecną użytkownicy mogą zakupić pełną licencję Restoro ważną na rok za 39,95 dolarów. Jeśli potrzeba więcej kopii – użytkownicy mogą zakupić jeszcze dwie za 10 dolarów każda. Uznajemy to za świetną ofertę – zazwyczaj jest więcej niż jeden komputer w domu.

Podsumowując, użytkownik może ochronić trzy różne urządzenia za cenę 59,95 dolarów za rok, co sprowadza się do około 20 dolarów za sztukę. Jest to bardzo kusząca oferta.

Na koniec, użytkownikom przysługuje 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Użytkownicy mogą więc przetestować program przez dwa miesiące oraz – jeśli uznają, że nie jest on stworzony dla ich potrzeb – otrzymać pełny zwrot kwoty.

Restoro money back guarantee

Czy Restoro jest bezpieczny w użyciu?

Niestety, nie wszystkie aplikacje walczące z malware, są uczciwe. Jeśli nigdy nie słyszałeś o bloatware czy scareware – wyjaśnimy, czym są takie podejrzane aplikacje.

Bloatware'y są stworzone do przeładowywania komputera rozszerzeniami przeglądarki, paskami narzędzi, optymalizatorami systemu i innymi bezużytecznymi programami. Niestety, dzieje się to w większości przypadków bez Twojej zgody – mogłeś zostać wrobiony w instalację takiej podejrzanej aplikacji.

Scareware jest zaś typem oprogramowania stworzonym do straszenia użytkowników przesadzonymi, fałszywymi wynikami skanów. Zazwyczaj te programy podszywają się pod optymalizatory systemu, a nawet urządzenia naprawcze. 

Stąd, jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie „czy Restoro jest bezpieczne?”, zapewniamy, że jest to aplikacja nienależąca do wyżej wymienionych grup. Co więcej, Restoro wykrywa takie aplikacje, oznacza jako złośliwe, i także usuwa je. Powody, dla których program ten jest wiarygodny, są proste:

  • Nie zawiera żadnych dodatkowych komponentów w instalatorze, a sam instalator jest bezpieczny;
  • Prezentuje rzeczywiste wyniki skanu i odpowiednio oznacza wykryte błędy. Znaczy to, że użytkownik nie otrzyma tysięcy ostrzeżeń mówiących, że jego komputer stoi na krawędzi zagłady (…co jest typowym ostrzeżeniem w wykonaniu scareware'ów) – chyba, że rzeczywiście jest w takim tragicznym stanie;
  • Nie pokazuje żadnych agresywnych reklam ani przekierowań na strony sponsorowane. 

Powstrzymaj się przed piraceniem oprogramowania

Niektórzy użytkownicy lubią zdobywać oprogramowanie nielegalnie – szukając takich rzeczy, jak klucz licencyjny Restoro lub klucz przywracania Restoro. Nie zalecamy żadnej z takich aktywności – jest to nie tylko nielegalne i karane na mocy praw licencyjnych, lecz także pobieranie niepewnych plików ze stron je udostępniających może poskutkować poważną infekcją malware.

Dodatkowo, program ten jest dziełem pracy i wysiłku wielu doświadczonych informatyków, łączącym ich wiedzę niezliczonymi godzinami pracy. Okradanie ludzi, którzy ciężko pracują, by usatysfakcjonować swoich użytkowników dostarczając im świetną obsługę klienta oraz aplikację zdolną naprawiać zepsute komputery jest nieuczciwe.

Podsumowanie

Restoro scan

Wierzymy, że Restoro jest świetną aplikacją, która może przywrócić, odświeżyć i naprawić komputer bez potrzeby reinstalacji Windowsa. Program ten może też naprawić szkody poczynione przez różne cyberzagrożenia. Aplikacja ta jest świetna, by działała wraz z innym programem anty-malware – zagwarantuje to sprawne działanie komputera.

Mamy nadzieję, że recenzja ta była pomocna i pomogła odpowiedzieć na pytanie „czym jest Restoro?”

Oferta
zrób to teraz!
Download
Restoro Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Restoro Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Restoro, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Restoro posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Restoro oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki
Pliki
Software
Porównaj