Wprowadzenie do Reimage

stworzone przez Jake Doevan - -
123

Wprowadzenie do Reimage

Reimage to skuteczne narzędzie do naprawy systemu Windows, które jest kompatybilne z systemami Windows 7/8/10/Vista/XP. To oprogramowanie może pomóc ci naprawić wiele błędów systemu Windows, niebieski ekran śmierci (BSOD) , uszkodzenia spowodowane wirusami oraz zastąpić brakujące lub uszkodzone biblioteki DLL.

Według ekspertów Reimage Repair skanuje komputer w poszukiwaniu problemów i generuje raport, który klasyfikuje wykryte problemy w następujących kategoriach:

 • sprzęt komputerowy,

 • bezpieczeństwo,

 • stabilność.

Kategoria Sprzęt obejmuje sprawdzenie pamięci RAM, zużycia energii przez procesor (CPU) oraz szybkości dysku twardego . Po skanie Reimage użytkownicy otrzymują sugestie odnośnie tego, które części sprzętowe mogą zostać wymienione, aby zmaksymalizować wydajność komputera.

Ponadto – ponieważ Reimage współpracuje z oprogramowaniem Avira AntiVir – program ten wykorzystuje dużą bazę wirusów do identyfikacji cyberzagrożeń na urządzeniu. Kategoria Bezpieczeństwo obejmuje wykrywanie różnych potencjalnie niechcianych programów (PUP) , w tym porywaczy przeglądarki, adware, spyware a nawet koni trojańskich.

Dodatkowo Remaige Repair dostarcza informacji odnośnie stabilności komputera. Innymi słowy, użytkownicy mogą dowiedzieć się które programy i aplikacje najczęściej ulegają awarii i jak często się to dzieje. Po zakończeniu skanowania użytkownicy mogą porównać profile swoich systemów ze średnią światową i otrzymać krótkie podsumowanie wykrytych problemów.

Podsumowując, Reimage jest przydatnym narzędziem, kiedy chcesz zoptymalizować wydajność swojego komputera. Mimo to użytkownicy powinni mieć świadomość, że ta aplikacja powinna być wykorzystywana jako narzędzie uzupełniające do innego programu zabezpieczającego – Reimage może jedynie naprawić szkody spowodowane przez wirusa, kiedy cyberzagrożenie zostanie wyeliminowane przez program antywirusowy lub poddane kwarantannie. Dowiedz się więcej, czytając recenzję Reimage.

Pobierz i zainstaluj Reimage Repair

Możesz pobrać Reimage tutaj. Kiedy pobierzesz aplikację, wyświetli ci się okno Kontrola konta użytkownika proszące cię o zezwolenie na wprowadzenie zmian na urządzeniu. Kliknij Tak, jak na obrazku poniżej:

Gdy otworzy się kreator instalacji Reimage, powinieneś wybrać preferowany język i kliknąć przycisk Instaluj. Zwróć uwagę na to, że po instalacji to narzędzie do optymalizacji systemu automatycznie rozpocznie pełen skan systemu, chyba że zaznaczysz okienko ''Nie skanuj mojego komputera po zakończeniu instalacji''.

Pamiętaj, że program Reimage Repair jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi:

 • Windows 8 (32 i 64bit),
 • Windows 7 (32 i 64bit),
 • Windows Vista (32 i 64bit),
 • Windows XP (32bit).

Developerzy mówią, że instalacja nie powinna zająć więcej niż 5 minut. Poczekaj na jej zakończenie i możesz od razu zacząć korzystać z aplikacji. Jeśli przypadkowo zainstalowałeś ją na nieobsługiwanym urządzeniu, dowiedz się jak odinstalować Reimage.

Przeskanuj swój komputer za pomocą Reimage

Po zainstalowaniu Reimage, aplikacja powinna przeskanować twój komputer automatycznie, choć możesz również uruchomić skanowanie ręcznie. Aby to zrobić, otwórz Reimage dwukrotnie klikając ikonkę aplikacji na pulpicie. Zostaniesz poproszony o wybranie czy jesteś nowym użytkownikiem, czy posiadasz już klucz licencyjny Reimage.

Nowi użytkownicy powinni wybrać pierwszą opcję i pozwolić Reimage przeskanować ich urządzenia. Oprogramowanie przechodzi zazwyczaj przez pięć etapów skanowania, w tym:

 • kompilacja danych,

 • utworzenie profilu twojego komputera,

 • sprawdzenie stabilności komputera,

 • monitorowanie bezpieczeństwa komputera,

 • przedstawienie podsumowania.

Po pierwsze, Reimage zaczyna kompilować informacje o twoim komputerze. Obejmuje to sprawdzenie wolnego miejsca w pamięci, wykorzystania procesora i szybkości dysku twardego. Daje to natychmiastowy obraz stanu twojego systemu i występujących problemów.

Następnie Reimage Repair sprawdza współdzielone biblioteki DLL, ścieżki aplikacji, przestarzałe rejestry i wpisy startowe. Wyczyszczenie wartości rejestru , które już nie istnieją, może znacznie poprawić wydajność komputera.

Dalsze skanowanie polega na sprawdzeniu plików na komputerze za pomocą elementów bazy wirusów, by upewnić się że w systemie nie ma żadnych cyberzagrożeń.

Na koniec Reimage skanuje foldery tymczasowe, które mogą zawierać niepotrzebne elementy zajmujące wolne miejsce na twoim komputerze.

Po zakończeniu skanowania użytkownicy, którzy chcą naprawić wykryte problemy, powinni kliknąć przycisk ''Rozpocznij naprawę''. Zostanie im wyświetlona strona zakupu Reimage, gdzie mogą oni kupić jednorazową naprawę w cenie $28,95 lub uzyskać roczną licencję z nielimitowaną ilością napraw za dodatkowe $9. Pełna wersja Reimage kosztuje $37,95 dla zwykłego użytkownika komputera.

Oferta

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj