Jak odinstalować Reimage

stworzone przez Lucia Danes - -
123

Wsparcie Reimage

Oprogramowanie Reimage jest zaprojektowane do naprawy systemów operacyjnych Windows i obejmuje naprawianie uszkodzonych lub brakujących bibliotek DLL (ang. Dynamic-link Libraries) , niebieskich ekranów śmierci (BSOD), błędów Rejestru, różnych błędów Windows i uszkodzeń spowodowanych przez wirusy. Dodatkowo, Reimage Repair współpracuje z oprogramowaniem Avira AntiVir w celu zapewnienia swoim klientom usług wykrywania wirusów.

Mimo że Reimage jest świetnym narzędziem do optymalizacji systemu, to nie naprawia on aplikacji firm zewnętrznych ani powiązanych z nimi plików. Innymi słowy, to oprogramowanie może naprawić tylko te programy, które są domyślnie dostarczane przez system operacyjny Windows. Jeśli myślałeś, że jest inaczej, być może będziesz chciał odinstalować Reimage i poszukać alternatywnego rozwiązania.

Co więcej – i jest to kolejny powód dla którego ludzie mogą chcieć dowiedzieć się jak odinstalować Reimage – ta aplikacja skanuje twój profil sprzętowy, włączając w to pamięć RAM , Procesor (CPU) i dysk twardy (HD), by pokazać elementy, które mogą wymagać wymiany, aby zmaksymalizować wydajność komputera. Jednakże nie rozwiązuje to problemów sprzętowych .

Dodatkowo, niektórzy użytkownicy komputerów poszukują instrukcji odinstalowywania Reimage, ponieważ to oprogramowanie nie działa jako podstawowe narzędzie zabezpieczające. Reimage Repair jest oferowany jako program uzupełniający do innego programu antywirusowego, ponieważ może pomóc użytkownikom naprawić uszkodzenia spowodowane wirusami po umieszczeniu infekcji w kwarantannie lub po usunięciu jej z systemu. W tym celu potrzebujesz profesjonalnego narzędzia do usuwania malware . I znów, tylko rzadki zestaw problemów ze sprzętem może zostać rozwiązany za pomocą oprogramowania. Przykładowo, fizyczne uszkodzenie nie może zostać naprawione za pomocą programu żadnego typu.

Jeśli zmyliła cię niewiarygodna recenzja Reimage i zainstalowałeś tę aplikację, by wykonywała usługi, których ona sama nie zapewnia, to możesz z łatwością ją odinstalować. Nasi eksperci IT opracowali szczegółowy przewodnik krok po kroku, by pokazać ci, w jaki sposób odinstalować Reimage. Znajdziesz go na końcu tego artykułu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Reimage Repair i zasadach jego działania, możesz sprawdzić naszą recenzję tego wyjątkowego narzędzia do naprawy.

Polityka zwrotu kosztów Reimage

Developerzy Reimage oferują gwarancję 100% zwrotu pieniędzy w ciągu 60 dni od zakupu produktu. W przypadku, gdy użytkownik kupił oprogramowanie na nieobsługiwanym urządzeniu, Reimage jest skłonny rozważyć zwrot pieniędzy w każdym przypadku indywidualnie.

W przeciwnym razie, jeśli dana osoba kupiła klucz licencyjny i nie jest już zadowolona ze świadczonych usług, koniecznym jest cofnięcie zmian/napraw zainicjowanych przez oprogramowanie. Aby to zrobić, będziesz musiał wybrać odpowiednią opcję w kreatorze dezinstalacji Reimage spośród tych podanych poniżej:

 • usuń aplikację Reimage,

 • cofnij zmiany,

 • cofnij zmiany i usuń Reimage.

Musisz wybrać ''Cofnij zmiany'' podczas procesu odinstalowywania, a następnie skorzystać ze strony pomocy, by poprosić o pełen zwrot pieniędzy. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, użytkownicy powinni wypełnić oficjalny formularz w sekcji Rozliczenia i faktury. Pamiętaj, że twój komputer zostanie przywrócony do stanu sprzed instalacji Reimage.

Przewodnik dezinstalacji Reimage

Mimo że to narzędzie do naprawy systemu Windows jest świetnym oprogramowaniem, niektórzy użytkownicy poszukują funkcji, których nie może ono zapewnić. W takim przypadku, jeśli chcesz odinstalować Reimage, możesz skorzystać z poniższych instrukcji. Przeprowadzą cię one przez ten proces krok po kroku i pomogą ci skutecznie usunąć Reimage z twojego systemu.

Aby odinstalować Reimage Repair, wykonaj następujące kroki:

 1. Naciśnij przycisk Start i wpisz Reimage Repair w polu wyszukiwania.

 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Reimage Repair i wybierz Odinstaluj.

 3. Następnie otwórz Panel sterowania i przejdź do Programy.Reimage removal - open Programs and Features

 4. Otwórz Programy i funkcje i wyszukaj Reimage Repair.

  Remove Reimage Repair

 5. Kliknij na Reimage Repair prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj/Zmień.

  Uninstall Reimage Repair

 6. Wciśnij Tak w oknie Kontrola konta użytkownika.

  Reimage elimination

 7. Kiedy otworzy się kreator dezinstalacji Reimage Repair, wybierz Usuń.

  Reimage Windows removal

 8. Poczekaj na zakończenie procesu i kliknij OK.

Oferta

Inne języki

Pliki
Software
Porównaj